209. Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.

Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.
Rijk bewerkte zilveren fotolijst met achterzijde van fluweel.
Gemerkt: Chester 1902/ 1903.
Meesterteken: James Deakan & Sons.

Naam Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

23 x 15 cm ( HxBr.)

Conditie In goede staat met kleine imperfectie aan de linker hoek. ( zie foto's)
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen