241. Zilveren miniatuur bak op poten, Hanau eind 19e eeuw.

Zilveren miniatuur bak op gekruisde poten, Hanau eind 19e eeuw.
Aan de bovenkant gecontourneerde en bewerkte bak met spelende kinderen , bloemen/ planten en dieren.
Gemerkt: Hanau zilvermerken voor de gebroeders Dingeldein, Hanau eind 19e eeuw.

Naam Zilveren miniatuur bak op poten, Hanau eind 19e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Hoogte: 4.2 cm. Gewicht: 13.7 gram.

Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen