246. Zilver: Lot diversen in totaal 6 stuks, Engeland 19/20e eeuw.

Zilver: Lot diversen in totaal 6 stuks, Engeland 19/20e eeuw.
Bestaande uit kristallen flacons en potjes met zilveren deksels. Allen gemerkt met diverse Engelse "Hallmarks" zie foto's.

Naam Zilver: Lot diversen in totaal 6 stuks, Engeland 19/20e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Grootste: 18 cm. KLeinste : 6.9 cm.

Conditie In goede en redelijke goede staat ( zie foto's)
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen