Veiling: Veiling 24 Sessie 2 Aziatica 402 - Drie 18e eeuwse Chinese borden

402 - Drie 18e eeuwse Chinese borden

€ 10 - € 30

U kunt bieden tot 18 september 2019 19:00

Drie borden met landschapsdecor actie. Een polychroom met een dame op een boot in een vijver.

Matige conditie, alle borden hebben restauraties zie foto's

22, 22 en 23. 5 cm

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.