Veiling: Veiling 24 Sessie 2 Aziatica Drie 18e eeuwse Chinese borden

Drie 18e eeuwse Chinese borden

€ 10 - € 30

Startprijs: € 10,00

Verkocht voor € 10,00

Drie borden met landschapsdecor. Een polychroom bord met een dame op een boot in een vijver.

Matige conditie, alle borden hebben restauraties zie foto's

22, 22 en 23. 5 cm

Aziatica