Veiling: Veiling 24 Sessie 2

400 - Messing kandelaar met Putti

Messing penkandelaar met putti. 20e eeuw

Bekijk kavel

€ 20 - € 40

401 - Champleve vaasjes China 20e eeuw

Vier Chinese Champleve vaasjes en een zout vaatje. 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 10 - € 30

402 - Drie 18e eeuwse Chinese borden

Drie borden met landschapsdecor actie. Een polychroom met een dame op een boot in een vijver.

Bekijk kavel

Aziatica € 10 - € 30

403 - Divers lot Japans porselein 19e en 20e eeuw

Groot lot divers Japans porselein. Zie foto's

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

404 - Divers Chinees porselein 20e eeuw

Bord en aantal kommen, een dekselpot. Allen 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

405 - Divers Chinees porselein uit de 20e eeuw.

Twee gemberpotten, een kruik met oren en een vaas.Datering midden / tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

406 - Technofix Training twee dozen met toebehoren

Twee dozen Technofix training. Blikken speelgoed uit de jaren 60.

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 60

408 - Technofix; Puffi lok en minigolf

Technofix Puffi Lok en Minigolf blikken speelgoed jaren 60 / 70

Bekijk kavel

Curiosa € 40 - € 80

411 - Modelschip Friese Skûtsje 20e eeuw

Modelschip Skûtje van hout met zeilen. Naar 19e eeuws voorbeeld.

Bekijk kavel

Curiosa € 80 - € 140

412 - Plaquette met afbeelding Maria jaren 50 / 60 keramiek

Plaquette of tegel met een voorstelling van Maria. Gemaakt jaren 50 / 60 waarschijnlijk Zuid Nederland

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

417 - Glasnegatieven Groningen / Haren platteland / diversen

Diverse glasnegatieven van een fotograaf uit Haren , Groningen van net voor, tijdens en na de oorlog. 4 doosjes vol.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

419 - Blikken speelgoed; Satellite jaren 60

Satellite Made in China. Een in doos en een zonder doos

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

424 - Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.

Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.

Bekijk kavel

Curiosa € 40 - € 80

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.