Veiling: Veiling 24 Sessie 2

Messing kandelaar met Putti

Messing penkandelaar met putti. 20e eeuw

Verkocht voor € 35,00

€ 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Champleve vaasjes China 20e eeuw

Vier Chinese Champleve vaasjes en een zout vaatje. 20e eeuw

Verkocht voor € 10,00

Aziatica € 10 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Drie 18e eeuwse Chinese borden

Drie borden met landschapsdecor. Een polychroom bord met een dame op een boot in een vijver.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

Divers lot Japans porselein 19e en 20e eeuw

Groot lot divers Japans porselein. Zie foto's

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Divers Chinees porselein 20e eeuw

Bord en aantal kommen, een dekselpot. Allen 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Divers Chinees porselein uit de 20e eeuw.

Twee gemberpotten, een kruik met oren en een vaas.Datering midden / tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Technofix Training twee dozen met toebehoren

Twee dozen Technofix training. Blikken speelgoed uit de jaren 60.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Acht bouwdozen uit de jaren 30 / 50, kinder speelgoed

Diverse bouwdozen en blokkendozen uit de jaren 30 en 50

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Technofix; Puffi lok en minigolf

Technofix Puffi Lok en Minigolf blikken speelgoed jaren 60 / 70

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Zgn. 19e eeuwse Engelse ''Roosjeskommen''

Vijf Engelse ''roosjeskommen'' uit de 19e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Keramiek vaas met oranje zwarte glazuur, Duitsland jaren 60

Fles vaas met oranje vlek decor. Jaren 60, Duitsland. Onduidelijk gesigneerd.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 10 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Modelschip Friese Skûtsje 20e eeuw

Modelschip Skûtje van hout met zeilen. Naar 19e eeuws voorbeeld.

Verkocht voor € 120,00

Curiosa € 80 - € 140 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Plaquette met afbeelding Maria jaren 50 / 60 keramiek

Plaquette of tegel met een voorstelling van Maria. Gemaakt jaren 50 / 60 waarschijnlijk Zuid Nederland

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Biljartklok met ballen, jaren 50

Biljartklok in werkende conditie met bijbehorende ballen

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

Bekijk kavel

Vier ganglampen jaren 20 / 30, Art Deco

Vier ganglampen met bakelieten voeten ( origineel ) jaren 20 / 30. Gemodelleerd naar bloemmotieven.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60

Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.

Bekijk kavel

Glasnegatieven Groningen / Haren platteland / diversen

Diverse glasnegatieven van een fotograaf uit Haren , Groningen van net voor, tijdens en na de oorlog. 4 doosjes vol.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Lakdoosje, Rusland tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Blikken speelgoed; Satellite jaren 60

Satellite Made in China. Een in doos en een zonder doos

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Drie treinstellen, blik mechanical Switch dump, Tolató Mozdony en Meccano

Twee Engelse en een Hongaars treinstellen. De twee losse delen zijn van Meccano en mist onderdelen.

Bekijk kavel

Zweeds houten keukenrek met specerijen potten,Marianne Westman. Model Dalom 74, Rörstrand, ca. 1970

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900

Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900. Verzilverde montering.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet eerste helft 20e eeuw

Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet, eerste helft 20e eeuw. Waarschijnlijk Duitse oorsprong.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.

Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.

Bekijk kavel