Veiling: Veiling 24 Sessie 2

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

428. Opaline persglazen schaal en Boheems vaasje Uberfang glas, ca. 1930

Opaline persglazen schaal en Boheems vaasje Uberfang glas, ca. 1930

427. Antieke Stolpklok, Duitsland, ca. 1910

Antieke Stolpklok, Duitsland, ca. 1910

441. Zeefdruk stadsgezicht begin 20e eeuw

Zeefdruk stadsgezicht begin 20e eeuw, met inscriptie aan achterzijde

457. Divers blikken speelgoed, sommige met doos, China tweede helft 20e eeuw

Divers blikken speelgoed, sommige met doos, China tweede helft 20e eeuw. Vier stuks.

500. Divers lot speelgoed opwindbaar, veelal China, tweede helft 20e eeuw

Divers lot speelgoed opwindbaar, veelal China, tweede helft 20e eeuw

462. Delft; Aardewerk tabakspot en bord, 19e en begin eerste helft 20e eeuw

Delft; Aardewerk tabakspot en bord, 19e en begin eerste helft 20e eeuw

464. Japanse Imari dekselpotten 19e eeuw, twee Chinese vaasjes 20e eeuw en een schildering

Japanse Imari dekselpotten 19e eeuw, twee Chinese vaasjes 20e eeuw en een schildering ( ws. India eind 20e eeuw )

566. Koffer, met houten beslag, ca. 1920

Koffer, met houten beslag, ca. 1920

522. Lot Meccano en bouwdoos

543. Ets stadsgezicht Rotterdam jaren 30

Ets stadsgezicht Rotterdam jaren 30

550. Vier handgesneden houten olifanten tweede helft 20e eeuw

Vier handgesneden houten olifanten tweede helft 20e eeuw

413. Biljartklok met ballen, jaren 50

Biljartklok in werkende conditie met bijbehorende ballen

438. Houten beschilderde volkskunst cakebox, Zweden / Noorwegen 19e eeuw

Houten beschilderde volkskunst cakebox, Zweden / Noorwegen 19e eeuw

444. Grote Mobach Utrecht bloempot en wandbord Tegelen ( R.I.T. ), midden 20e eeuw

Grote Mobach Utrecht bloempot en wandbord Tegelen ( R.I.T. ). Midden 20e eeuw

459. Bord porceleyne fles jaarletter 1951, floraal decor

Bord porceleyne fles jaarletter 1951, floraal decor

461. Divers keramiek; Wandbord en bord

Divers keramiek; Wandbord en bord.

477. Prent kinderspel

Prent kinderspel

480. Antiek bronzen Vijzel met stamper eind 19e eeuw

Antiek bronzen Vijzel met stamper eind 19e eeuw

509. Divers lot speelgoed, jaren 30 / 50

Divers lot speelgoed, jaren 30 / 50

536. Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw

Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen dienblad. Eerste helft 20e eeuw

542. Drie klokken uit de 20e eeuw, Stoeltjesklok, Koekoeksklok en een staand klokje

Drie klokken uit de 20e eeuw, Stoeltjesklok, Koekoeksklok en een staand klokje, Stoeltjesklok is incl gewichten ( niet zichtbaar op de foto )

505. Blikken muziekdoosjes en een plastic robot

Twee draai muziekdoosjes en plastic robot (loopt op batterij).

583. Blikken trein SAN Japan, jaren 60

Blikken trein SAN Japan , jaren 60

416. Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60

Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.

9725 CT Groningen