Veiling: Veiling 24 Sessie 2

Treinrails Märklin 1960 / 1970, doos vol

Messing glad tabaksdoosje 19e eeuw

Drie 19e eeuwse Roosjeskommen Engeland

Schilderij, olieverf op karton,dorpsgezicht Godlinze gesigneerd L. Engelage

Schilderij, olieverf op karton, gesigneerd L. Engelage. Voorstelling; dorpsgezicht Godlinze.

Schilderij

Schilderij, Hollands landschap, olieverf op papier. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

Divers lot blikken objecten en een warmhoudbord, jaren 30 / 60

Divers Chinees porselein uit de 20e eeuw.

Twee gemberpotten, een kruik met oren en een vaas.Datering midden / tweede helft 20e eeuw.

Biscuit porseleinen beeldjes, ca. 1920

Divers lot bouwdozen, wo. Temsi

Divers lot bouwdozen

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw, Indonesië/Rusland.

Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900

Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900 . Verplaatsbaar op wieltjes.

Aquarel Schiermonnikoog waarschijnlijk huisjes Langestreek, onduidelijk gesigneerd, datering 1984

Caspar Bouttats & Joannes Peeters Prenten Delfzijl en Bolsward 17e eeuw

Mauchline ware

Een lot van 3 stuks. Naai ei buckingham palace, Handschoenen rekker Schloss Ballensedt/Vietorshohe en speldenhouder Shakespeare's house Strafford on Avon.

Roger Oakes

Aquarel met voorstelling van een ooievaar, Afm 35x55 cm.

Drie speelgoed apen, een met mechaniek ca. 1950

Divers lot glaswerk wo. 19e eeuwse glazen deegroller

Divers lot glaswerk, wo. 19e eeuwse glazen deegroller

Sigarettenhouder

Met op de voorzijde een Japanse draak verso 3 vogels en kunstenaars monogram.

Kristal lot divers

Kristal lot divers

Volkskunst Tegels Delft, Duitsland, 18e en 19e eeuw

Handploeg, hout en steen, Asmat, West - Papua ca. 1970

Handploeg / bijl. ASMAT, West Papua ca. 1970

Lakdoosje, Rusland tweede helft 20e eeuw

Plaquette met afbeelding Maria jaren 50 / 60 keramiek

Plaquette of tegel met een voorstelling van Maria. Gemaakt jaren 50 / 60 waarschijnlijk Zuid Nederland

Orava afstandbestuurbare boot in originele doos

Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60

Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.

9725 CT Groningen