Veiling: Veiling 24 Sessie 2

539. Schilderij, olieverf op karton,dorpsgezicht Godlinze gesigneerd L. Engelage

Schilderij, olieverf op karton, gesigneerd L. Engelage. Voorstelling; dorpsgezicht Godlinze.

1063. Djokja armbanden

2 Djokja zilveren armbanden Beide met florale decoarties.

1203. Romeins olielampje

Terracotta platte olielamp met reliefdecoratie op de bovenzijde. L 12,5 cm.

513. Divers lot blikken objecten en een warmhoudbord, jaren 30 / 60

Divers lot blikken objecten en een warmhoudbord, jaren 30 / 60

1214. Wandtegel

Seventies wandtegel met afbeelding van een gestilleerd paard op blauwe achtergrond. Achterzijde onduidelijk gesigneerd. Afm 37x22 cm

1222. Tartanware

Dekseldoosje/Kluwenhouder met 3 kleine gaatjes ande buitenzijde. Gemerkt McFarlane

1243. Goebel

Een gelimiteerd bord met relief decoratie van een ooievaar op zijn nest.Storch st James 1994, Oplage 5000/339 Hierbij een vaasje van dezelfde firma.

1251. Lot

Tafelkalender met draaimechaniek, Wandklok beiede met decoratie van ooievaars.

1286. Lot

Lot met zilveren sieraden. Waaronder een armand bezet met rode en blauwe steen.

405. Divers Chinees porselein uit de 20e eeuw.

Twee gemberpotten, een kruik met oren en een vaas.Datering midden / tweede helft 20e eeuw.

488. Divers lot bouwdozen, wo. Temsi

Divers lot bouwdozen

440. Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw, Indonesië/Rusland.

451. Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900

Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900 . Verplaatsbaar op wieltjes.

442. Aquarel Schiermonnikoog waarschijnlijk huisjes Langestreek, onduidelijk gesigneerd, datering 1984

Aquarel Schiermonnikoog waarschijnlijk huisjes Langestreek, onduidelijk gesigneerd, datering 1984

476. Caspar Bouttats & Joannes Peeters Prenten Delfzijl en Bolsward 17e eeuw

Caspar Bouttats & Joannes Peeters Prenten Delfzijl en Bolsward 17e eeuw

1220. Mauchline ware

Een lot van 3 stuks. Naai ei buckingham palace, Handschoenen rekker Schloss Ballensedt/Vietorshohe en speldenhouder Shakespeare's house Strafford on Avon.

1267. Roger Oakes

Aquarel met voorstelling van een ooievaar, Afm 35x55 cm.

482. Drie speelgoed apen, een met mechaniek ca. 1950

Drie speelgoed apen, een met mechaniek ca. 1950

485. Divers lot glaswerk wo. 19e eeuwse glazen deegroller

Divers lot glaswerk, wo. 19e eeuwse glazen deegroller

1260. Sigarettenhouder

Met op de voorzijde een Japanse draak verso 3 vogels en kunstenaars monogram.

434. Handploeg, hout en steen, Asmat, West - Papua ca. 1970

Handploeg / bijl. ASMAT, West Papua ca. 1970

418. Lakdoosje, Rusland tweede helft 20e eeuw

Lakdoosje, Rusland tweede helft 20e eeuw

412. Plaquette met afbeelding Maria jaren 50 / 60 keramiek

Plaquette of tegel met een voorstelling van Maria. Gemaakt jaren 50 / 60 waarschijnlijk Zuid Nederland

512. Orava afstandbestuurbare boot in originele doos

Orava afstandbestuurbare boot in originele doos

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen