Veiling: Veiling 24 Sessie 2

Litho's o.a. Brugge, Dordrecht Gesigneerd R.Carré

Houten maskers vermoedelijk Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Doos tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw

Druk Rembrandt; De nachtwacht in barokke lijst

Grote vaas Stoke on trent Engeland ca. 1930

Congo / Nigeria tribaal beeld gebakken klei

Vijf diverse borden China, Delft en P.Regout Maastricht

Vijf diverse borden China, Delft en P.Regout Maastricht, 18e, 19e en 20e eeuw

Drie keer grafiek Ferdinand van Wolde, Stad Groningen

Messing bord China, midden 20e eeuw

Divers lot rijwielbelastingplaatjes 1924-1941, kettingen en blikje

Chocoladedoos en decoratie ca. 1950

Vintage horloges, Jacques Lemans, Lasita en Seiko

Chinese famille rose vaas, eind 20e eeuw

Miniatuur kamerscherm op glas en Chinese sieraden met jade

Wandborden en een kom, Maastricht aardewerk

Drie Indonesische Wajang poppen wo. twee vogels. Eerste helft 20e eeuw

Drie Wajang poppen wo. twee vogels. Eerste helft 20e eeuw

Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

Blikken speelgoed; Satellite jaren 60

Satellite Made in China. Een in doos en een zonder doos

Schep

Een Hollands zilveren schep met gegraveerde bak en getordeerde steel. Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1890.

Roomlepels

Een paar roomlepels met ovale schelpvormige bak en de greep bekroond met vogel. (1 hersteld)

ketting

Een sterling zilveren ketting met Guilloche emaille schakel, ovaal schakel met vikingschip Gemerkt N in vierkant en BM sterling.

Divers tin / metaal; Dienblad, koffiepot, melk-en suikerpotjes

Divers pot, Tin / metaal; Dienblad, koffiepot, melk-en suikerpotjes

Bijbelslot

Lederen kaft met op de omslag een 14 karaats gouden slot. (1 pennetje mist) Nieuwe testament 1880.

Porceleyne klauw , Delft en Staffordshire 18e en 19e eeuws aardewerk divers

Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60

Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.

9725 CT Groningen