Veiling: Veiling 24 Sessie 2
531. Gouache Fraeylemaborg, Slochteren, Groningen
Gouache Fraeylemaborg, Slochteren, Groningen, niet gesigneerd
546. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw
Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw
416. Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60
Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.
402. Drie 18e eeuwse Chinese borden
Drie borden met landschapsdecor. Een polychroom bord met een dame op een boot in een vijver.
403. Divers lot Japans porselein 19e en 20e eeuw
Groot lot divers Japans porselein. Zie foto's
404. Divers Chinees porselein 20e eeuw
Bord en aantal kommen, een dekselpot. Allen 20e eeuw.
423. Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet eerste helft 20e eeuw
Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet, eerste helft 20e eeuw. Waarschijnlijk Duitse oorsprong.
421. Zweeds houten keukenrek met specerijen potten,Marianne Westman. Model Dalom 74, Rörstrand, ca. 1970
Zweeds houten keukenrek met specerijen potten,Marianne Westman. Model Dalom 74, Rörstrand, ca. 1970
422. Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900
Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900. Verzilverde montering.
425. Vulpennen, Parker en Monte Rosa ( Montblanc ) midden 20e eeuw
Vulpennen, Parker en Monte Rosa ( Montblanc ) midden 20e eeuw
426. Tinnen letterbak figuurtjes, tweede helft 20e eeuw
Tinnen letterbak figuurtjes, tweede helft 20e eeuw, 34 stuks
435. Cake borden Potiche Petrus Regout, Maastricht ca. 1900
Cake borden Potiche Petrus Regout, Maastricht ca. 1900, 7 stuks
432. Polychrome en blauw witte tegels, Makkum / Delft 19e en 20e eeuw
Polychrome en blauw witte tegels, Makkum / Delft 19e en 20e eeuw, 8 stuks
450. Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw
Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw
453. Divers lot tin, 19e en 20e eeuw
Divers lot tin, 19e en 20e eeuw
454. Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen
Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen
431. Twee decoratieve kunstwerken in lijst, eerste helft 20e eeuw
Twee decoratieve kunstwerken in lijst, eerste helft 20e eeuw
439. Gedecoreerde dekseldoos met daarbij gevoegd een schaartje, 19e eeuw
Gedecoreerde dekseldoos met daarbij gevoegd een schaartje, 19e eeuw
478. Foto Groningen Martini Toren
Foto Groningen Martini Toren
492. TPS Moon Express, 1960 ties
TPS Moon Express, 1960 ties
491. Robocom, radiocontrol robot, 1984
Robocom, radiocontrol robot, 1984
499. Divers lot speelgoed, Vnl. China, tweede helft 20e eeuw
Divers lot speelgoed, Vnl. China, tweede helft 20e eeuw
493. Star Wars AT-ST Walker 80ties + Space craft
Star Wars AT-ST Walker 80ties + space craft
503. Diverse tinnen figuurtjes, midden 20e eeuw
Diverse tinnen figuurtjes, midden 20e eeuw, doos vol
414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn
Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.
9725 CT Groningen