Veiling: Veiling 24 Sessie 2

531. Gouache Fraeylemaborg, Slochteren, Groningen

Gouache Fraeylemaborg, Slochteren, Groningen, niet gesigneerd

546. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

416. Vijf melkglazen slaapkamerlampen / kappen voor de kinderkamer jaren 50 / 60

Drie lampenkappen en twee lampen compleet met bakelieten voet met decor van spelende kinderen. Jaren 50 / 60.

402. Drie 18e eeuwse Chinese borden

Drie borden met landschapsdecor. Een polychroom bord met een dame op een boot in een vijver.

403. Divers lot Japans porselein 19e en 20e eeuw

Groot lot divers Japans porselein. Zie foto's

404. Divers Chinees porselein 20e eeuw

Bord en aantal kommen, een dekselpot. Allen 20e eeuw.

423. Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet eerste helft 20e eeuw

Biscuit porseleinen jardiniere en een lamp met porseleinen voet, eerste helft 20e eeuw. Waarschijnlijk Duitse oorsprong.

421. Zweeds houten keukenrek met specerijen potten,Marianne Westman. Model Dalom 74, Rörstrand, ca. 1970

Zweeds houten keukenrek met specerijen potten,Marianne Westman. Model Dalom 74, Rörstrand, ca. 1970

422. Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900

Olie en azijn karaffen met geslepen motieven, Duitsland ca. 1900. Verzilverde montering.

425. Vulpennen, Parker en Monte Rosa ( Montblanc ) midden 20e eeuw

Vulpennen, Parker en Monte Rosa ( Montblanc ) midden 20e eeuw

426. Tinnen letterbak figuurtjes, tweede helft 20e eeuw

Tinnen letterbak figuurtjes, tweede helft 20e eeuw, 34 stuks

435. Cake borden Potiche Petrus Regout, Maastricht ca. 1900

Cake borden Potiche Petrus Regout, Maastricht ca. 1900, 7 stuks

432. Polychrome en blauw witte tegels, Makkum / Delft 19e en 20e eeuw

Polychrome en blauw witte tegels, Makkum / Delft 19e en 20e eeuw, 8 stuks

450. Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw

Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw

453. Divers lot tin, 19e en 20e eeuw

Divers lot tin, 19e en 20e eeuw

454. Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen

Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen

431. Twee decoratieve kunstwerken in lijst, eerste helft 20e eeuw

Twee decoratieve kunstwerken in lijst, eerste helft 20e eeuw

439. Gedecoreerde dekseldoos met daarbij gevoegd een schaartje, 19e eeuw

Gedecoreerde dekseldoos met daarbij gevoegd een schaartje, 19e eeuw

478. Foto Groningen Martini Toren

Foto Groningen Martini Toren

492. TPS Moon Express, 1960 ties

TPS Moon Express, 1960 ties

491. Robocom, radiocontrol robot, 1984

Robocom, radiocontrol robot, 1984

499. Divers lot speelgoed, Vnl. China, tweede helft 20e eeuw

Divers lot speelgoed, Vnl. China, tweede helft 20e eeuw

493. Star Wars AT-ST Walker 80ties + Space craft

Star Wars AT-ST Walker 80ties + space craft

503. Diverse tinnen figuurtjes, midden 20e eeuw

Diverse tinnen figuurtjes, midden 20e eeuw, doos vol

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen