Veiling: Veiling 24 Sessie 2
1232. naairing
Geribbeld, zilver gekeurd met oud zwaardje en onleesbaar meesterkeur.
1233. naairing
1235. Foto
Eeen uitgebreid lot zwart wit fotografie en ansichtkaarten.
1230. Agaten doosje ca 1800
Een kist vormige doosje gemaakt van agaten panelen in vergulde setting (Oude herstellinge en 2 andere scheurtjes) L 7,5 cm.
1241. WMF beker
Een verzilverde beker met decoratiie van ooieveaar in met libelle. Onderzijde gemerkt.
1240. Sculptuur
Zamak sculptuur van 2 ooievaars staande op natuurstenen voet.
1242. Royal Copenhagen
Een lot met diverse borden en schaltjes met decoratie van ooievaars. 6 stuks
1244. Theepot
Een emaille theepot met decoratie van ooievaars aan weerszijden. In verzilverde setting. Ca 1900.
1254. Delftse borden
18e eeuws bord met decoratie van bloemenmand hierbij een ca 1800 Franse schotel met florale decoratie
1255. Delfts bord
Een 18e eeuws pannekoekje met florale symetrische decoratie.
1253. Kop en schotels
2 eind 19e eeuwse kop en schotels met decor van ooievaars heirbij een vassje met ooievaar in relief
1247. geboortebekers
Een lot met 3 bekers waarvan 1 verzilverd met ooievaar als greepen andere gravering op de buik, Hierbij een dito spaarpot.
1250. Kraamverzorging
2 geemaillerde spelden en een dito lepeltjes.
1264. Aquarel
Een Japanse aquarel met voorstelling van een ooievaar, afm 35x27 cm.
1265. Aquarel
Een fraaie aquarel/illustratie niet gesigneerd Afm 22,5x16 cm.
1279. Tekening
Voorstelling van een ooievaar. Gesigneerd MB 2015. 19x28 cm.
1281. Barnstenen sculptuur
In de vorm van een rat met bischijf en knapzak. H 4,4 cm.Geperst barnsteen
1288. Zilveren speld
Deels geemaillerde voorstelling van 2 adelaars met groen witte vlag en de tekst Gereformeerd Verpleeghuis.
1290. zilveren speld
Geemailleerde speld met witte lelie en tekst Wet Ziekenverzorging met persoonlik nr 34514 Gemerkt Koninklijke begeer
1277. houtrelief
Een houten dieprelief met voorstelling van een stadje met ooievaars op nest. Achterzijde met oud laelFabrication Francaissculpture main artistique.
1274. Boek gebr Levie
Drie kwart honderd jaren met eer, met naald, met garen. Een foto overzicht van de feestelijkheden. Uitgave Groningen 1956
1292. Broche Huishoudschool
Huishoudschool Laan van Meerdevoort Den Haag met afbeelding van uil en rood kruis.
1293. Spelden
Lot van 3 zilveren spelden Verpleegkundige, en hanger en speld Bond van meisjes vereniging op gereformeerde grondslag 1918.
1295. Vindicat deurklopper
Messing deurklopper met wapoenschild van Vindicat met gekruisde zwaarden en opkomedende zon en de tekst Vindicat Atque polit
9725 CT Groningen