Veiling: Veiling 24 Sessie 2

1232. naairing

Geribbeld, zilver gekeurd met oud zwaardje en onleesbaar meesterkeur.

1233. naairing

1235. Foto

Eeen uitgebreid lot zwart wit fotografie en ansichtkaarten.

1230. Agaten doosje ca 1800

Een kist vormige doosje gemaakt van agaten panelen in vergulde setting (Oude herstellinge en 2 andere scheurtjes) L 7,5 cm.

1241. WMF beker

Een verzilverde beker met decoratiie van ooieveaar in met libelle. Onderzijde gemerkt.

1240. Sculptuur

Zamak sculptuur van 2 ooievaars staande op natuurstenen voet.

1242. Royal Copenhagen

Een lot met diverse borden en schaltjes met decoratie van ooievaars. 6 stuks

1244. Theepot

Een emaille theepot met decoratie van ooievaars aan weerszijden. In verzilverde setting. Ca 1900.

1254. Delftse borden

18e eeuws bord met decoratie van bloemenmand hierbij een ca 1800 Franse schotel met florale decoratie

1255. Delfts bord

Een 18e eeuws pannekoekje met florale symetrische decoratie.

1253. Kop en schotels

2 eind 19e eeuwse kop en schotels met decor van ooievaars heirbij een vassje met ooievaar in relief

1247. geboortebekers

Een lot met 3 bekers waarvan 1 verzilverd met ooievaar als greepen andere gravering op de buik, Hierbij een dito spaarpot.

1258. Sigarettenhouder

Roggenlederen houder ca1900

1250. Kraamverzorging

2 geemaillerde spelden en een dito lepeltjes.

1264. Aquarel

Een Japanse aquarel met voorstelling van een ooievaar, afm 35x27 cm.

1265. Aquarel

Een fraaie aquarel/illustratie niet gesigneerd Afm 22,5x16 cm.

1279. Tekening

Voorstelling van een ooievaar. Gesigneerd MB 2015. 19x28 cm.

1281. Barnstenen sculptuur

In de vorm van een rat met bischijf en knapzak. H 4,4 cm.Geperst barnsteen

1288. Zilveren speld

Deels geemaillerde voorstelling van 2 adelaars met groen witte vlag en de tekst Gereformeerd Verpleeghuis.

1290. zilveren speld

Geemailleerde speld met witte lelie en tekst Wet Ziekenverzorging met persoonlik nr 34514 Gemerkt Koninklijke begeer

1277. houtrelief

Een houten dieprelief met voorstelling van een stadje met ooievaars op nest. Achterzijde met oud laelFabrication Francaissculpture main artistique.

1274. Boek gebr Levie

Drie kwart honderd jaren met eer, met naald, met garen. Een foto overzicht van de feestelijkheden. Uitgave Groningen 1956

1292. Broche Huishoudschool

Huishoudschool Laan van Meerdevoort Den Haag met afbeelding van uil en rood kruis.

1293. Spelden

Lot van 3 zilveren spelden Verpleegkundige, en hanger en speld Bond van meisjes vereniging op gereformeerde grondslag 1918.

1295. Vindicat deurklopper

Messing deurklopper met wapoenschild van Vindicat met gekruisde zwaarden en opkomedende zon en de tekst Vindicat Atque polit

9725 CT Groningen