Veiling: Veiling 24 Sessie 2
1030. Schaartje
Een 19e eeuws schaartje met zilveren heften en schede. Meesterkeur G van Ewijck Schoonhoven (1839-1865)
1045. geemaileerde lepels
Een set van 2 zilveren lepels met guilloche emaille Scandinavie middden 20e eeuw.
1044. geemailleerd doosje
Met florale decoraties. Dia 5,8 cm
1056. Djokja lepelvaasje
Met gedreven florale motieven. Meesterkeur JSGewicht 93 gram.
1055. dekseldoos
Djokja zilveren dekseldoos met fraaie florale decoraties. Onderzijde gemerkt HM 900
1051. Klontjestang
Zilveren klontjestang met fijne gravering en 2 leeuwenklauwen de steel bezet met een eikel. Franse keuren. 19e eeuw Gewicht 29 gram.
1050. Trechter
Een miniatuur trechter met op de voorzijde Floreat Majestas London jaarletter U=1895 Meesterkeur Sampson Mordan &Co
1064. Parfumflesje
Kristallen flesje met zilveren dop en applicatie op de buik met gravering Souvenir. Eind 19e eeuw
1066. Art deco armband
Een zilveren jasseron schakel met ruitvormig opengewerkte middenstuk met gefacteerde carneool. In bijhorend sieraden doosje.
1054. dekseldoos
Geslepen glazen potje met blauwe guilloche emaille zilveren deksel Meesterkeur Henry Perkins & Sons Birmingham 1928.
1059. Djokjatheezeef
Met bijhorend lekschaaltje. Gewicht 101 gram
1060. Poederdoos
Een niello zilveren poederdoos met zeer fijne decoratie van boeddistische figuren Binnezijde gemerkt sterling (Hele lichte deukjes)
1062. Djokja lepels
Long drink lepels met decoratie van Wayangfiguur op de steel. Gehalte 800 meesterkeur VS
1061. Djokja poederdoss
Met decoratie van een wayang pop op de deksel. Gemerkt 800 meesterkeur PS
1052. Ketting
Ketting met 88 gefaceteerde carneoolen kralen omen om geknoopt.
1076. Breischede
Een gevlochten ganzenveer schede met zilver punt en top. (Licht verbogen) 19e eeuw.
1204. Romeinse schaal
Terra siggilata schaal 1e 3e eeuw na christus. Dia 20,5 cm (schilfer)
1206. Romeinse kom
Met resten van decoratie op de buitenzijde. Dia 13,3 cm (hersteld)
1068. Hermann Siersbol
Zilveren broche in de vorm van een blad. Achterzijde gemerkt Sterling HS Denmark.
1218. zakmes
Early plastic in de vorm van een schoen. Circa 1930.
1219. Schildpad dekseldoos
Ronde schildpad poederdoos meet op de deksel en ovale Camee.
9725 CT Groningen