Veiling: Veiling 24 Sessie 2

1030. Schaartje

Een 19e eeuws schaartje met zilveren heften en schede. Meesterkeur G van Ewijck Schoonhoven (1839-1865)

1040. dames horloge

14 karaats gouden kast aan ondele band.

1038. Bijbelslot

Jaarletter 1860

1045. geemaileerde lepels

Een set van 2 zilveren lepels met guilloche emaille Scandinavie middden 20e eeuw.

1044. geemailleerd doosje

Met florale decoraties. Dia 5,8 cm

1056. Djokja lepelvaasje

Met gedreven florale motieven. Meesterkeur JSGewicht 93 gram.

1055. dekseldoos

Djokja zilveren dekseldoos met fraaie florale decoraties. Onderzijde gemerkt HM 900

1051. Klontjestang

Zilveren klontjestang met fijne gravering en 2 leeuwenklauwen de steel bezet met een eikel. Franse keuren. 19e eeuw Gewicht 29 gram.

1050. Trechter

Een miniatuur trechter met op de voorzijde Floreat Majestas London jaarletter U=1895 Meesterkeur Sampson Mordan &Co

1064. Parfumflesje

Kristallen flesje met zilveren dop en applicatie op de buik met gravering Souvenir. Eind 19e eeuw

1066. Art deco armband

Een zilveren jasseron schakel met ruitvormig opengewerkte middenstuk met gefacteerde carneool. In bijhorend sieraden doosje.

1054. dekseldoos

Geslepen glazen potje met blauwe guilloche emaille zilveren deksel Meesterkeur Henry Perkins & Sons Birmingham 1928.

1059. Djokjatheezeef

Met bijhorend lekschaaltje. Gewicht 101 gram

1060. Poederdoos

Een niello zilveren poederdoos met zeer fijne decoratie van boeddistische figuren Binnezijde gemerkt sterling (Hele lichte deukjes)

1062. Djokja lepels

Long drink lepels met decoratie van Wayangfiguur op de steel. Gehalte 800 meesterkeur VS

1061. Djokja poederdoss

Met decoratie van een wayang pop op de deksel. Gemerkt 800 meesterkeur PS

1052. Ketting

Ketting met 88 gefaceteerde carneoolen kralen omen om geknoopt.

1076. Breischede

Een gevlochten ganzenveer schede met zilver punt en top. (Licht verbogen) 19e eeuw.

1204. Romeinse schaal

Terra siggilata schaal 1e 3e eeuw na christus. Dia 20,5 cm (schilfer)

1206. Romeinse kom

Met resten van decoratie op de buitenzijde. Dia 13,3 cm (hersteld)

1068. Hermann Siersbol

Zilveren broche in de vorm van een blad. Achterzijde gemerkt Sterling HS Denmark.

1215. Munt

Een zilveren munt met ophanging. 1780.

1218. zakmes

Early plastic in de vorm van een schoen. Circa 1930.

1219. Schildpad dekseldoos

Ronde schildpad poederdoos meet op de deksel en ovale Camee.

1226. Emaille bordje

Tabaksvergunning. L 16 cm.

9725 CT Groningen