Veiling: Veiling 24 Sessie 2
401. Champleve vaasjes China 20e eeuw
Vier Chinese Champleve vaasjes en een zout vaatje. 20e eeuw
410. Keramiek vaas met oranje zwarte glazuur, Duitsland jaren 60
Fles vaas met oranje vlek decor. Jaren 60, Duitsland. Onduidelijk gesigneerd.
452. Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.
Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.
489. SH-Horikawa, Japan,Blikken/kunststof "Super Apollo Space Capsule" met batterijmotor, jaren 60
SH-Horikawa, Japan
Blikken/kunststof "Super Apollo Space Capsule" met batterijmotor, jaren 60
507. Divers lot spelletjes, jaren 30 t/m jaren 50
Divers lot spelletjes, jaren 30 t/m jaren 50
511. Divers lot view masters en boekjes
Vier view masters, een van bakeliet, met plaatjes. Hierbij een stapel kinderboekjes uit de jaren 50.
534. Leerdam copier spijkerbol, waxinelicht houder Cor unum, Lampvoet Gouda / Zuid-Holland
Leerdam copier spijkerbol, waxinelicht houder Cor unum, Lampvoet Gouda / Zuid-Holland
554. Mes met oorlogsachtergrond en een zakmes Carl Schlieper
Mes met oorlogsachtergrond en een zakmes Carl Schlieper
556. Etsen, P. de Vries
Drie etsen, gesigneerd P. de Vries, 20e eeuw.
591. Chinees Serpentine beeld, tweede helft 20e eeuw
Chinees Serpentine beeld, tweede helft 20e eeuw
1005. Theeschepje
Hollands zilveren theeschep met Carneolen heft Schep met ribbeldecoratie. Jaarletter 1843.
1020. Bijbelslot
Een lederen band met op de voorzijde een 14 karaats gouden slot
1021. Zoutvaten
Een paar zoutvaten ca 1800. Met op driehoekige voet staande op bokkepoten, aan de bovenzijde met opengewerkte klasieke decoratie . Niet gekeurd. (1 glazen binnenbak gelijmd)
1024. Mosterdlepeltje
2e gehalte Holllands mosterdlepeltje met puntfilet greep. Meesterkeur Kon. Edelmetaal bedrijven van Kempen, begeer en Vos (1920-1931)
1046. geemaillerd doosje
Birmingham,Jaarletter 1933, meetserkeur R&S in ruit. Met blauw guilloche emaille. (minimaal plekje in het emaille)
1234. Kistje
Een notenhouten kistje met Monogram AR op het deksel, hierin een vrijmetselaarsmedaille, pijpje tec. Met geheime lade ondrin het kistje Afm 20x10x11 cm.
1228. Tartanware
Boekje met naalden en toebehoren en vilten pagina's. Gemerkt Stuart.,
1285. oorbellen
Een paar 18 karaats gouden oorstekers Totaal geicht 1,78 gram.
1213. Armband
Rode cinnabar lakwerk stijve armband. Dia 8,1 cm.
1280. leger des heils
Oblong album gevuld met fotokaarten van leden en uitjes en een aantal privéfoto's. Hierbij een plakboek m.b.t. tot het Leger
445. Delfts aardewerk 19e en 20e eeuw wo. gemberpot / Delft / Makkum / Adams Engeland
Delfts aardewerk 19e en 20e eeuw wo. gemberpot / Delft / Makkum / Adams Engeland
468. Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof
Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof ca. 1925
437. Volkskunst Tegels Delft, Duitsland, 18e en 19e eeuw
Volkskunst Tegels Delft, Duitsland, 18e en 19e eeuw
497. Biscuit porseleinen beeldjes, ca. 1920
Biscuit porseleinen beeldjes, ca. 1920
9725 CT Groningen