409. Zgn. 19e eeuwse Engelse ''Roosjeskommen''

Vijf Engelse ''roosjeskommen'' uit de 19e eeuw

Naam Zgn. 19e eeuwse Engelse ''Roosjeskommen''
Veiling Veiling 24 Sessie 2

Maten breedte 16 t/m 18 cm en Hoogte 8  t/m 10 cm.

Conditie Redelijke conditie, diverse haarlijnen en andere schade. Een kom is helemaal gaaf.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen