521. Zeven schoolplaten eerste helft 20e eeuw Markt Ouddrecht en geschiedenis Nederland

Zeven schoolplaten eerste helft 20e eeuw Markt Ouddrecht en geschiedenis Nederland

Naam Zeven schoolplaten eerste helft 20e eeuw Markt Ouddrecht en geschiedenis Nederland
Veiling Veiling 24 Sessie 2

afm plaat 86x67 Markt Ouddrecht; 71x54,5 alle andere platen

Conditie Redelijk, gebruikssporen in de marges
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen