654. Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.

Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw. Teak hout met rugleuningen+ hoofdsteun.

Naam Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 25 sessie 2

Lengte 185 cm, hoogte 98 cm en diepte 73 cm.

Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen en beschadiging in de stoffering van 1 van de zittingen.
Startbod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen