Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

653. Aquarel poes, gesigneerd Ingrid Bartels

Aquarel poes, gesigneerd Ingrid Bartels

607. Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

715. Bremshey Gerlinol Dinett opklapbare serveerwagen uit de jaren 50

Bremshey Gerlinol Dinett opklapbare serveerwagen uit de jaren 50.

678. Glazen jaarbeker, 7-kantig geslepen met 70 facetten aan de bovenzijde, ontwerp H.P.Berlage 1926, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Glazen jaarbeker, 7-kantig geslepen met 70 facetten aan de bovenzijde, ontwerp H.P.Berlage 1926, uitvoering Glasfabriek Leerdam

627. Aardewerk jugendstil onderzetters en dienblad met tinnen montering, Duitsland, ca. 1920

Aardewerk jugendstil onderzetters en dienblad met tinnen montering, Duitsland, ca. 1920

813. Twee Terracotta bloempotten in de vorm van een hoofd, Engeland 19e eeuw.

Twee Terracotta bloempotten in de vorm van een hoofd, Engeland 19e eeuw.

603. Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

605. Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

794. Aquarel, onduidelijk gesigneerd: onbekend.

Aquarel, onduidelijk gesigneerd: onbekend.

669. Porseleinen bord ''Vuurvogel'' van Corneille, 21e eeuw

Porseleinen bord ''Vuurvogel'' van Corneille, 21e eeuw

809. Houten boekenplank, Haagse school, ca. 1920

Houten boekenplank, Haagse school, ca. 1920

752. Schilderij, gemengde techniek, gesigneerd Xandra Donders

Gemaakt door Xandra Donders, beeldend kunstenaar, studeerde aan het Minerva in Groningen en Jan van Eyck Academie in Maastricht.

753. Dames wollen jas, midden 20e eeuw

Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw

756. Likeurglazen met geslepen stam, Duitsland / Nederland, eerste helft 19e eeuw

Likeurglazen met geslepen stam, Duitsland / Nederland, eerste helft 19e eeuw. 4 stuks

814. Olieverf schilderij op doek gesigneerd op achterzijde: Schouten. 20e eeuw.

Olieverf schilderij op doek gesigneerd op achterzijde: Schouten. 20e eeuw. Ingang Sonsbeek bij Heidemaatschappij.

848. Stoelen met leren zitting

4 x Chroom/leren stoelen in de "stijl van Enzo mari" 2e helft 20e eeuw.

878. Aardewerken vaas met Decor van Giraffen, Klaas Mobach, ca. 1950

Aardewerken vaas met Decor van Giraffen, Klaas Mobach, ca. 1950

829. RVS dienblad van Alessi, Italië, 21e eeuw.

RVS dienblad van Alessi, Italië 21e eeuw.
Gemerkt: aan de bovenkant( stikker) en aan de achterkant.

874. Hout en glazen Vintage Hanglamp met 3 kelken vermoedelijk Scandinavisch. midden 20e eeuw.

Hout en glazen Vintage Hanglamp met 3 kelken vermoedelijk Scandinavisch. midden 20e eeuw.
Matte melkglazen kelken gecombineerd met tropisch hout.

817. Linoleum/hout-druk, Zeilboten, onbekende maker, eerste helft 20e eeuw.

Linoleum/hout-druk, Zeilboten. Onbekend, 1e helft 20e eeuw.
Onduidelijk gesigneerd r.o.

600. Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

904. Metaal, modern dressoir.

Metaal, modern dressoir.

628. Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuw

Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuw

847. Metaal, " Eclios" lamp voor Hustadt-Leuchten. Duitsland midden 20e eeuw.

Metaal, " Eclios" lamp voor Hustadt-Leuchten. Duitsland midden 20e eeuw.

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen