Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

600. Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

Verkocht voor: € 30

601. Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Verkocht voor: € 20

602. Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verkocht voor: € 30

603. Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

Verkocht voor: € 20

604. Grote Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Verkocht voor: € 50

605. Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Verkocht voor: € 40

606. Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003

Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003

607. Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Verkocht voor: € 30

608. Val st. Lambert vaas, persglas Leerdam en een Presse papier, 20e eeuw

Val st. Lambert vaas, persglas leerdam en een Presse papier, 20e eeuw. Vaas met originele stikker

Verkocht voor: € 30

609. Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918

Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918 schilder W.J. van Maaren

610. Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Verkocht voor: € 30

611. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor: € 50

612. Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Verkocht voor: € 30

613. Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

Verkocht voor: € 50

614. Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Verkocht voor: € 20

615. Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Verkocht voor: € 30

616. Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Verkocht voor: € 30

617. Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985

Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985

Keramist Lies Cosijn (1931-2016) studeerde in de jaren 50 aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs. Vanaf 1956 begon zij met werken bij de experimentele afdeling van de Porceleyne Fles in Delft. In 1963 opende zij een eigen atelier.

618. Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman voor Amha Holland, jaren 60.

Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman ( 1934-2013)voor Amha ( Ambacht Haalderen) Holland, jaren 60.

Verkocht voor: € 50

619. Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

Verkocht voor: € 20

620. Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Verkocht voor: € 30

621. Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

Verkocht voor: € 50

622. Keramische kom Henny Radijs, 1969

Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

Verkocht voor: € 10

623. Acryl op doek, Kolibri gesigneerd Idilio Lopez Arnaud.

Acryl op doek, gesigneerd Idilio Lopez Arnaud Cuba. Kolibri.

624. Rosenthal Vaas, Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Rosenthal Vaas ontwerp: Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen