Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

600 - Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

Dikwandig glazen schaal, ontwerp A.D.Copier 1937, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1948

Verkocht voor € 30,00

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

601 - Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

602 - Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

603 - Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

Verkocht voor € 20,00

Design € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

604 - Grote Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Verkocht voor € 50,00

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

605 - Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

606 - Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003

Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003

Bekijk kavel

607 - Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

608 - Val st. Lambert vaas, persglas Leerdam en een Presse papier, 20e eeuw

Val st. Lambert vaas, persglas leerdam en een Presse papier, 20e eeuw. Vaas met originele stikker

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

609 - Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918

Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918 schilder W.J. van Maaren

Design € 450 - € 550 (Startprijs: € 230,00)

Bekijk kavel

610 - Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Verkocht voor € 30,00

Design € 20 - € 50 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

611 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

612 - Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Verkocht voor € 30,00

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

613 - Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

614 - Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

615 - Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

616 - Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

617 - Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985

Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985 Keramist Lies Cosijn (1931-2016) studeerde in de jaren 50 aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs. Vanaf 1956 begon zij met werken bij de experimentele afdeling van de Porceleyne Fles in Delft. In 1963 opende zij een eigen atelier.

Kunst € 700 - € 900 (Startprijs: € 350,00)

Bekijk kavel

618 - Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman voor Amha Holland, jaren 60.

Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman ( 1934-2013)voor Amha ( Ambacht Haalderen) Holland, jaren 60.

Verkocht voor € 50,00

Design € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

619 - Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

620 - Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

621 - Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

622 - Keramische kom Henny Radijs, 1969

Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

623 - Acryl op doek, Kolibri gesigneerd Idilio Lopez Arnaud.

Acryl op doek, gesigneerd Idilio Lopez Arnaud Cuba. Kolibri.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

624 - Rosenthal Vaas, Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Rosenthal Vaas ontwerp: Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel