Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

625 - Schilderij, hardboard plaat, zeilboot op volle zee, 20e eeuw

Schilderij, hardboard plaat, zeilboot op volle zee, 20e eeuw

Kunst € 70 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

626 - Keramiek, Twee Westraven tegels, wo. Luigi Amati, jaren 60

Keramiek, twee Westraven tegels, wo. Luigi Amati, De Architect, jaren 60

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

627 - Aardewerk jugendstil onderzetters en dienblad met tinnen montering, Duitsland, ca. 1920

Aardewerk jugendstil onderzetters en dienblad met tinnen montering, Duitsland, ca. 1920

Verkocht voor € 70,00

Design € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

628 - Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuw

Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

629 - Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

630 - Scandinavisch glaswerk Iitalla ( Alvar Aalto ) en Orrefors, jaren 80

Scandinavisch glaswerk Iitalla ( Alvar Aalto ) en Orrefors, jaren 80

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

631 - Pentekening gesigneerd: Berdy.

Pentekening gesigneerd: Berdy.

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

632 - Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Design € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

633 - Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw

Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw

Bekijk kavel

634 - Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Verkocht voor € 20,00

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

635 - Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, Zuid-Holland, Gouda

Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

636 - Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Verkocht voor € 40,00

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

637 - Hanglamp met oranje plastic kap, ca. 1970

Hanglamp met oranje plastic kap, ca. 1970

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

638 - Glazen plafondlamp, model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965

Glazen plafondlamp model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965 Het ronde grijsgroene glas met typerende vorm zorgt in combinatie met kopspiegellamp en aluminium armatuur voor een fraai licht met schaduw effect. De plafond- wandlamp is een ontwerp van Koch & Lowy, model: Futura 57192. Gemaakt door Peill & Putzler. Voor dit model wordt ook wel de naam, Wave of Anemone gebruikt.

Verkocht voor € 70,00

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

639 - Porselein, serviesdelen Herman Brood, eind 20e eeuw

Porselein, serviesdelen Herman Brood, eind 20e eeuw 12 bekers, kop en schotels.

Bekijk kavel

640 - Art deco marmelade potje met onderschotel en ander glaswerk, 20e eeuw

Art deco marmalade jar with saucer and other glassware, 20th century

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

641 - Steengoed Terrine, Gert de Rijk, 1988

Keramist Gert de Rijk (1945-2009), werkte als jongen bij pottenbakkerij Mobach. Volgde de avondopleiding "Monumentaal" aan de vrije academie Artibus in Utrecht. Sinds 1965 had hij een eigen atelier aan de Utrechtse Oudegracht.

Verkocht voor € 70,00

Kunst € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

642 - Lithografie, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw

Litho, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd

Verkocht voor € 10,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

643 - Metalen hanglamp jaren 70

Metalen hanglamp jaren 70

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

644 - Houten klok met elektrisch uurwerk, asymetrische vormgeving jaren 50

Houten klok met elektrisch uurwerk, asymetrische vormgeving jaren 50

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

645 - Porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw.

porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw. Bestaande uit: Drie mokken, vier espresso koppen en 5 schotels. Gemerkt aan onderzijde.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

646 - Set aluminium deurkrukken, ontwerp Philippe Starck 1991, uitvoering FSB / Duitsland

Set aluminium deurkrukken, twee voor de badkamer/wc en een voor schuifdeur. Ontwerp Philippe Stark 1991, uitvoering FSB/Duitsland.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

647 - Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.

Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

648 - Wasknijpers

Wasknijpers ca. 100 stuks

Verkocht voor € 30,00

Design € 30 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

649 - Eikenhouten wandconsole Amsterdamse school, ca. 1925.

Eikenhouten wandconsole Amsterdamse school, ca. 1925. De console is gemaakt van eikenhout en heeft details van coromandel hout. De wandconsole is oorspronkelijk bedoeld voor een Heiligenbeeld.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel