Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
905. Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.
Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.
821. Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw
Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw, geen merkplaatje
732. Nederlands kunstglas; Copier, Leerdam en Roozendaal, Maastricht
Vier stukken Nederlands glas ; Lathyrusvaasje van Copier, een persglazen schaal, een groen waterglas en een tincraquele schaal van Roozendaal, Maastricht
632. Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw
Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw
736. Schilderij, geschilderd op linnen. Omgeving India.
Schilderij, geschilderd op linnen. Omgeving India.
910. Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845
Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845
865. Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederland ca. 1920.
Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederlands ca. 1920.
Gemerkt aan de onderkant met : 64 St. Lukas Utrecht K.
764. Glazen schaal ontwerp Michael Sieger voor Ritzenhoff.
Glazen schaal ontwerp Michael Sieger voor Ritzenhoff.
898. Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw.
Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw. Statief op wieltjes en verstelbaar.
667. Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda
Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda
718. Divers lot design o.a. Alessi
Botervloot, twee fruitschalen, slacouvert, bakken, flessentrekker.
639. Servies, Herman Brood
Fragmenten van een porseleinen servies van Herman Brood bestaande uit een kop-en-schotel, twaalf mokken en zeven schotels. Eind 20e eeuw
717. Espressomachine Quickmill Senago, 21e eeuw
Quickmill espessomachine plus bijbehorende houders voor de koffie. Inhoud waterreservoir 1,8 liter. Inclusief Nederlandse handleiding. Weinig gebruikt.
660. Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw.
Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw. AG, Niederurnen, Switzerland.
722. Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970
Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970
744. Porselein, lot divers (17x) serviesgoed waaronder:Espresso koppen en bakjes.
Porselein, lot divers (17x) serviesgoed waaronder:Espresso koppen en bakjes.
654. Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.
Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw. Teak hout met rugleuningen+ hoofdsteun.
907. Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw
Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw
913. Metalen bijzettafel, zigzag model , 21e eeuw
Gepoedercoat metalen bijzettafel. Ongemerkt. 21e eeuw
800. (Kunst) Zeefdrukken Han Jansen
VIer jaargetijden. 38 bij 38 cm
663. Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60
Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60
652. Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw
Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw
685. Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM
Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM
636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
9725 CT Groningen