Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Metalen archief kast, Backfield, jaren 70 /80

Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuw

Metaal, " Eclios" lamp voor Hustadt-Leuchten. Duitsland midden 20e eeuw.

Prent, C.R Stock naar W.J. Shayer (1787 - 1879) - Autumn, 19 eeuw

C.R Stock naar W.J. Shayer (1787 - 1879) - Autumn, 19e eeuw

Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.

Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw

Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw, geen merkplaatje

Nederlands kunstglas; Copier, Leerdam en Roozendaal, Maastricht

Vier stukken Nederlands glas ; Lathyrusvaasje van Copier, een persglazen schaal, een groen waterglas en een tincraquele schaal van Roozendaal, Maastricht

Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Grote glazen design vaas.

Grote glazen design vaas.

Schilderij, geschilderd op linnen. Omgeving India.

Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845

Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederland ca. 1920.

Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederlands ca. 1920.
Gemerkt aan de onderkant met : 64 St. Lukas Utrecht K.

Glazen schaal ontwerp Michael Sieger voor Ritzenhoff.

Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw.

Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw. Statief op wieltjes en verstelbaar.

Houten wijnrek, triplex, jaren 80

Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

Divers lot design o.a. Alessi

Botervloot, twee fruitschalen, slacouvert, bakken, flessentrekker.

Porselein, serviesdelen Herman Brood, eind 20e eeuw

12 bekers, kop en schotels.

Espressomachine Quickmill Senago, 21e eeuw

Quickmill espessomachine plus bijbehorende houders voor de koffie. Inhoud waterreservoir 1,8 liter. Inclusief Nederlandse handleiding. Weinig gebruikt.

Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw.

Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw. AG, Niederurnen, Switzerland.

Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970

Porselein, lot divers (17x) serviesgoed waaronder:Espresso koppen en bakjes.

Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.

Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw. Teak hout met rugleuningen+ hoofdsteun.

Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen