Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

700 - Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw

Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

701 - Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000.

Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000. Bestaande uit: Beschuitblik, 15 ontbijtborden, 6 eierdoppen en 31 koppen. Gemerkt aan onderzijde ( zie foto's)

Verkocht voor € 40,00

Design € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

702 - Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

703 - Glasvaas en dekselpot, waarschijnlijk Bohemen, 20e eeuw

Glasvaas en dekselpot, waarschijnlijk Bohemen, 20e eeuw

Design € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

704 - Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Eind 20e eeuw.

Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Waaronder; bord, onderzetters, schalen en glazen. Gemerkt aan onderzijde. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Design € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

705 - Metalen staande design lamp met spot, midden 20e eeuw

Metalen staande design lamp met spot, midden 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

706 - Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925

Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925

Verkocht voor € 30,00

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

707 - Kunststof, space age design kruk in de stijl van Moroso. 2e helft 20 eeuw.

Kunststof, space age design kruk in de stijl van ( Oblio) Moroso. 2e helft 20 eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

708 - Olieverf op board, gesigneerd Ka to Tomo ko. 1991.

Olieverf op board, gesigneerd Ka to Tomo ko. 1991. Gesigneerd aan de achterzijde ( zie foto)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

709 - Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80

Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80 De glazen bollen zijn van kleurloos glas die overgaan in een rookkleur aan de buitenkant. De armaturen zijn van verchroomd metaal met tropisch hout.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

710 - Metalen design bureaulamp, mogelijk Lival finland, midden 20e eeuw.

Metalen design bureaulamp, midden 20e eeuw. De lamp kan door de scharnierpunten in diverse standen worden gezet,

Verkocht voor € 20,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

711 - Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw

Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

712 - Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw

Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

713 - Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

714 - Metaal, Space age open wandmeubel. 20e eeuw.

Metaal, Space age open wandmeubel. 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

715 - Bremshey Gerlinol Dinett opklapbare serveerwagen uit de jaren 50

Bremshey Gerlinol Dinett opklapbare serveerwagen uit de jaren 50.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

716 - Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Antiek € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

717 - Espressomachine Quickmill Senago, 21e eeuw

Quickmill espessomachine plus bijbehorende houders voor de koffie. Inhoud waterreservoir 1,8 liter. Inclusief Nederlandse handleiding. Weinig gebruikt.

Verkocht voor € 80,00

Design € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

718 - Divers lot design o.a. Alessi

Botervloot, twee fruitschalen, slacouvert, bakken, flessentrekker.

Verkocht voor € 30,00

Design € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

719 - Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 200,00

Design € 400 - € 800 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

720 - Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw

Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

721 - Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919

Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 100 - € 150 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

722 - Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970

Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

723 - Aardewerken Bord met decor van Herman Brood uitgevoerd door Plateelbakkerij Schoonhoven, eind 20e eeuw

Herman Brood bord, beperkte oplage 117/500. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

724 - Aardewerk, Rookstel en kaarsenstandaard, Zuid Holland Gouda, ca. 1920

Aardewerk, Rookstel en kaarsenstandaard, Zuid Holland Gouda, ca. 1920

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel