Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Olieverf op board, gesigneerd Ka to Tomo ko. 1991.

Gesigneerd aan de achterzijde ( zie foto)

Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw

Hanglamp met oranje plastic kap, ca. 1970

Houten klok met elektrisch uurwerk, asymetrische vormgeving jaren 50

Eikenhouten wandconsole Amsterdamse school, ca. 1925.

De console is gemaakt van eikenhout en heeft details van coromandel hout.
De wandconsole is oorspronkelijk bedoeld voor een Heiligenbeeld.

Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Kees Verweij

Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen.

Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen( 1901 - 1984). Gesigneerd r.o.

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80

De glazen bollen zijn van kleurloos glas die overgaan in een rookkleur aan de buitenkant.
De armaturen zijn van verchroomd metaal met tropisch hout.

Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw

Wollen poncho, La mode SMARTI style, Duitsland, eind 20e eeuw

Wollen poncho, La mode SMARTI style

Gemengde techniek, schilderij gesigneerd Than Htike.

Twee olifanten van gips.

Twee gestileerde olifanten uitgevoerd in gips.

Keramiek, Plastiek "Body & Soul," bij Amerikaanse maker, Brother Jerome Cox, 1970

Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919

Rubber/ metaal, lectuurmand, jaren 60

Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten.

Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten. Waaronder Arie Zuidersma, Jo van Dijk, Iris Slok, Erika Stulp , uitgave Forma Aktua.

Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw

Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw. Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

Porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw.

porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw. Bestaande uit: Drie mokken, vier espresso koppen en 5 schotels. Gemerkt aan onderzijde.

Borrelglazen

Acht moderne borrelglazen, 21e eeuw.

Geperst kartonnen paspop met jurk en pruik, Christian Dior, midden 20e eeuw

Grote keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70

Keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen