Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
680. Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Kees Verweij
822. Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen.
Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen( 1901 - 1984). Gesigneerd r.o.
716. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920
Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920
709. Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80
Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80
De glazen bollen zijn van kleurloos glas die overgaan in een rookkleur aan de buitenkant.
De armaturen zijn van verchroomd metaal met tropisch hout.
656. Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw
Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw
749. Wollen poncho, La mode SMARTI style, Duitsland, eind 20e eeuw
Wollen poncho, La mode SMARTI style
788. Gemengde techniek, schilderij gesigneerd Than Htike.
Gemengde techniek, schilderij gesigneerd Than Htike.
751. Twee olifanten van gips.
Twee gestileerde olifanten uitgevoerd in gips.
721. Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919
Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919
886. Rubber/ metaal, lectuurmand, jaren 60
Rubber/ metaal, lectuurmand, jaren 60
843. Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten.
Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten. Waaronder Arie Zuidersma, Jo van Dijk, Iris Slok, Erika Stulp , uitgave Forma Aktua.
629. Kunststof Boeddha's 21 eeuw.
Kunststof Boeddha's 21 eeuw.
633. Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw
Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw
694. Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw
Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw. Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.
645. Porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw.
porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw. Bestaande uit: Drie mokken, vier espresso koppen en 5 schotels. Gemerkt aan onderzijde.
882. Geperst kartonnen paspop met jurk en pruik, Christian Dior, midden 20e eeuw
Geperst kartonnen paspop met jurk en pruik, Christian Dior, midden 20e eeuw
835. Grote keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70
Keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70
832. Plastic design kruk, Alexander Bregge voor Casala, jaren 60
Oranje plastic design kruk, Alexander Bregge voor Casala, jaren 60
840. Lampen, een Hala industriële lamp en bijgevoegd een spot, 20e eeuw
Lampen, een Hala industriële lamp en bijgevoegd een spot, 20e eeuw
818. Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw
Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw
812. Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948
Schalen met decor Raindrop, een ingeslepen decor. Een deel gemerkt.
767. Glazen vaasjes wo. Hyacintvaasjes en Cranberry glas, 20e eeuw
Glazen vaasjes wo. Hyacintvaasjes en Cranberry glas, 20e eeuw
787. Glasvazen uitgevoerd in paars glas, Boom / Doyen België, eerste helft 20e eeuw
Glasvazen uitgevoerd in paars glas, Boom / Doyen België, eerste helft 20e eeuw, 5 stuks
636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
9725 CT Groningen