Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

680. Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw Kees Verweij

822. Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen.

Gouache, fantasielandschap, vogels en figuren door Henny Arkema- Niezen( 1901 - 1984). Gesigneerd r.o.

716. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

709. Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80

Chroom/hout Vintage wandlampen (2x). Italië ca. 1970/80
De glazen bollen zijn van kleurloos glas die overgaan in een rookkleur aan de buitenkant.
De armaturen zijn van verchroomd metaal met tropisch hout.

656. Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw

Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw

749. Wollen poncho, La mode SMARTI style, Duitsland, eind 20e eeuw

Wollen poncho, La mode SMARTI style

788. Gemengde techniek, schilderij gesigneerd Than Htike.

Gemengde techniek, schilderij gesigneerd Than Htike.

751. Twee olifanten van gips.

Twee gestileerde olifanten uitgevoerd in gips.

721. Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919

Aardewerk Cachepot, Zuid Holland Gouda, 1919

886. Rubber/ metaal, lectuurmand, jaren 60

Rubber/ metaal, lectuurmand, jaren 60

843. Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten.

Prenten, lot van 18 stuks Koppermaandag prenten. Waaronder Arie Zuidersma, Jo van Dijk, Iris Slok, Erika Stulp , uitgave Forma Aktua.

629. Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

Kunststof Boeddha's 21 eeuw.

633. Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw

Keramiek, Joop van Ulden Ballonvormig plastiek op voet, tweede helft 20e eeuw

694. Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw

Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw. Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

645. Porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw.

porselein, lot divers (12 x) serviesgoed ontwerp Keith Haring. 20e eeuw. Bestaande uit: Drie mokken, vier espresso koppen en 5 schotels. Gemerkt aan onderzijde.

686. Borrelglazen

Acht moderne borrelglazen, 21e eeuw.

882. Geperst kartonnen paspop met jurk en pruik, Christian Dior, midden 20e eeuw

Geperst kartonnen paspop met jurk en pruik, Christian Dior, midden 20e eeuw

835. Grote keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70

Keramiek vaas met boogschutter, Duits Keramiek, jaren 60 / 70

832. Plastic design kruk, Alexander Bregge voor Casala, jaren 60

Oranje plastic design kruk, Alexander Bregge voor Casala, jaren 60

840. Lampen, een Hala industriële lamp en bijgevoegd een spot, 20e eeuw

Lampen, een Hala industriële lamp en bijgevoegd een spot, 20e eeuw

818. Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

812. Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948

Schalen met decor Raindrop, een ingeslepen decor. Een deel gemerkt.

767. Glazen vaasjes wo. Hyacintvaasjes en Cranberry glas, 20e eeuw

Glazen vaasjes wo. Hyacintvaasjes en Cranberry glas, 20e eeuw

787. Glasvazen uitgevoerd in paars glas, Boom / Doyen België, eerste helft 20e eeuw

Glasvazen uitgevoerd in paars glas, Boom / Doyen België, eerste helft 20e eeuw, 5 stuks

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen