Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
792. Bijzettafel Dutch Originals GT972RH, 21e eeuw
Bijzettafel Dutch Originals GT972RH, 21e eeuw
673. Zeldzame Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965.
Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965.
Zeldzaam model aluminium champagne koeler, in de jaren zestig in een gelimiteerde oplage gemaakt door producent Argit voor Moët & Chandon.
661. Zeefdruk moeder met kind ingelijst
Zeefdruk moeder met kind ingelijst, aan voorzijde voorzien van opschrift 'Altink' .
687. Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925
Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925
631. Pentekening gesigneerd: Berdy.
Pentekening gesigneerd: Berdy.
711. Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw
Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw
683. Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw.
Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw. Bestaande uit: Vleesmes-en vork, slacouvert, theezeef, messenslijper, 12 gebakvorken, kaasschaaf, 4 soeplepels, 4 messen, 5 vorken, 4 dessertlepels, 4 messen en 2 vorken.
720. Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw
Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw
691. Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw
Danseres brons gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.
606. Schilderij, R. Bennen
Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003.
604. Grote Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965
Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965
617. Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985
Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985
Keramist Lies Cosijn (1931-2016) studeerde in de jaren 50 aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs. Vanaf 1956 begon zij met werken bij de experimentele afdeling van de Porceleyne Fles in Delft. In 1963 opende zij een eigen atelier.
646. Set aluminium deurkrukken, ontwerp Philippe Starck 1991, uitvoering FSB / Duitsland
Set aluminium deurkrukken, twee voor de badkamer/wc en een voor schuifdeur. Ontwerp Philippe Stark 1991, uitvoering FSB/Duitsland.
647. Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.
Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.
659. Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw
Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw, zeer zwaar
774. Lithografie abstracte kunst, gesigneerd en genummerd, 1994
Lithografie abstracte kunst, gesigneerd en genummerd ( 49 van 50 ) , 1994
684. Vijf keer divers kunstglas, Boheems en Scandinavisch
Glazen schaal, gekleurde vaas met groen / oranje banen en citroen geel vaasje met ''stekels'', Boheems glas midden 20e eeuw. Grijs / groene vaas en groen bolvaasje waarschijnlijk Scandinavisch.
664. Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd
Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd
692. Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915.
Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915.
Bestaande uit: Koffiepot, suikerpot, melkkan en lepelbeker. Ongemerkt.
723. Aardewerken bord met decor van Herman Brood uitgevoerd door Plateelbakkerij Schoonhoven, eind 20e eeuw
Herman Brood bord, beperkte oplage 117/500. Eind 20e eeuw
745. Chroom/ glas Art Deco hanglamp met Craquele lampenkappen, Frankrijk, jaren 30.
Chroom/ glas Art Deco hanglamp met Craquele lampenkappen, Frankrijk, jaren 30.
704. Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Eind 20e eeuw.
Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille.
Waaronder; bord, onderzetters, schalen en glazen. Gemerkt aan onderzijde. Eind 20e eeuw.
770. Bronzen bord, gesigneerd aan de achterzijde door de maker, 21e eeuw
Bronzen bord, gesigneerd aan de achterzijde door de maker, 21e eeuw
776. Kunststof Lamp, Louis Poulsen Model: Panthella Ontwerper: Verner Panton, 1971
Kunststof Lamp, Louis Poulsen Model: Panthella Ontwerper: Verner Panton, 1971
636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
9725 CT Groningen