Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

792. Bijzettafel Dutch Originals GT972RH, 21e eeuw

Bijzettafel Dutch Originals GT972RH, 21e eeuw

673. Zeldzame Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965.

Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965.
Zeldzaam model aluminium champagne koeler, in de jaren zestig in een gelimiteerde oplage gemaakt door producent Argit voor Moët & Chandon.

661. Zeefdruk moeder met kind ingelijst

Zeefdruk moeder met kind ingelijst, aan voorzijde voorzien van opschrift 'Altink' .

687. Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

631. Pentekening gesigneerd: Berdy.

Pentekening gesigneerd: Berdy.

711. Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw

Glazen Fazoletto ( zakdoek) vaas, ws. China, 21e eeuw

683. Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw.

Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw. Bestaande uit: Vleesmes-en vork, slacouvert, theezeef, messenslijper, 12 gebakvorken, kaasschaaf, 4 soeplepels, 4 messen, 5 vorken, 4 dessertlepels, 4 messen en 2 vorken.

720. Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw

Metalen wandlamp en twee bureaulampen, midden 20e eeuw

691. Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw

Danseres brons gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.

606. Schilderij, R. Bennen

Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003.

604. Grote Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

617. Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985

Aardewerk plastiek Lies Cosijn genaamd vechtjas, 1985

Keramist Lies Cosijn (1931-2016) studeerde in de jaren 50 aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs. Vanaf 1956 begon zij met werken bij de experimentele afdeling van de Porceleyne Fles in Delft. In 1963 opende zij een eigen atelier.

646. Set aluminium deurkrukken, ontwerp Philippe Starck 1991, uitvoering FSB / Duitsland

Set aluminium deurkrukken, twee voor de badkamer/wc en een voor schuifdeur. Ontwerp Philippe Stark 1991, uitvoering FSB/Duitsland.

647. Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.

Houten wandkapstok met aluminium haken, Pastoe. Nederland 70-er jaren.

659. Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw

Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw, zeer zwaar

774. Lithografie abstracte kunst, gesigneerd en genummerd, 1994

Lithografie abstracte kunst, gesigneerd en genummerd ( 49 van 50 ) , 1994

684. Vijf keer divers kunstglas, Boheems en Scandinavisch

Glazen schaal, gekleurde vaas met groen / oranje banen en citroen geel vaasje met ''stekels'', Boheems glas midden 20e eeuw. Grijs / groene vaas en groen bolvaasje waarschijnlijk Scandinavisch.

664. Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd

Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd

692. Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915.

Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915.
Bestaande uit: Koffiepot, suikerpot, melkkan en lepelbeker. Ongemerkt.

723. Aardewerken bord met decor van Herman Brood uitgevoerd door Plateelbakkerij Schoonhoven, eind 20e eeuw

Herman Brood bord, beperkte oplage 117/500. Eind 20e eeuw

745. Chroom/ glas Art Deco hanglamp met Craquele lampenkappen, Frankrijk, jaren 30.

Chroom/ glas Art Deco hanglamp met Craquele lampenkappen, Frankrijk, jaren 30.

704. Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Eind 20e eeuw.

Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille.
Waaronder; bord, onderzetters, schalen en glazen. Gemerkt aan onderzijde. Eind 20e eeuw.

770. Bronzen bord, gesigneerd aan de achterzijde door de maker, 21e eeuw

Bronzen bord, gesigneerd aan de achterzijde door de maker, 21e eeuw

776. Kunststof Lamp, Louis Poulsen Model: Panthella Ontwerper: Verner Panton, 1971

Kunststof Lamp, Louis Poulsen Model: Panthella Ontwerper: Verner Panton, 1971

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen