Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

859. Skai leren kuipstoel op draaipoot, midden 20e eeuw

Skai leren kuipstoel op draaipoot, midden 20e eeuw

747. Aardewerk plateelvazen Plateelbakkerij Schoonhoven en Zuid Holland, jaren 30

Aardewerk plateelvazen Plateelbakkerij Schoonhoven en Zuid Holland, jaren 30

862. Chroom wandlamp Nederland 70-er jaren.

Chroom wandlamp Nederland 70-er jaren.
Booglamp met bol .

888. Bay keramik, grote vaas, Vorm nummer 609-50, jaren 70

Bay keramik, grote vaas, Vorm nummer 609-50, jaren 70

804. Ovaal dienblad met Jugendstil motieven en geschulpte rand, Duitsland ca. 1920

Ovaal dienblad met Jugendstil motieven en geschulpte rand, Duitsland ca. 1920

880. Keramiek, schemerlamp met lampvoet van Pieter Groeneveldt, jaren 60

Keramiek, schemerlamp met lampvoet van Pieter Groeneveldt, jaren 60

845. Metalen design bureaulamp van het merk: May & Criste. Duitsland 2e helft 20e eeuw.

Metalen design bureaulamp van het merk: May & Criste. Duitsland 2e helft 20e eeuw.
Gemerkt op de stekker.

650. Grafische druk, gesigneerd Berdy Leenders. 1991.

Grafische druk, gesigneerd Berdy Leenders. 1991.

621. Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

Litho op papier, Jeroen Henneman, 1988

777. Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )

879. Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Keramiek, zware handgevormde vaas, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

885. Grafische druk

Theo Jordans boerderij bij Garnwerd

781. Aardewerk vaas.

Aardewerk vaas, herkomst onbekend.
Onduidelijke signatuur aan onderzijde.

626. Keramiek, Twee Westraven tegels, wo. Luigi Amati, jaren 60

Keramiek, twee Westraven tegels, wo. Luigi Amati, De Architect, jaren 60

625. Schilderij, hardboard plaat, zeilboot op volle zee, 20e eeuw

Schilderij, hardboard plaat, zeilboot op volle zee, 20e eeuw

733. Metaal, moderne hanglamp.

Metaal, moderne hanglamp.

760. H. N. Werkman - Chassidische Legenden - 1967

H. N. Werkman - Chassidische Legenden - 1967

Hendrik Nicolaas Werkman en Jan Martinet - H. N. Werkman en de Chassidische legenden - Haarlem, J.H. Henkes Grafische Bedrijven N.V., 1967 - In totaal 24 prenten waarvan 4 ingelijst en een met afwijkend formaat

755. Zeefdrukken van kippen, gesigneerd Joke v.d. Tuuk, eind jaren 90

Zeefdrukken van kippen, gesigneerd Joke v.d. Tuuk, eind jaren 90
Vier stuks.

799. Metalen design lamp, Thierry Blet voor Studio Elixir - "Birdy" uit de AB collectie

Metalen design lamp, Thierry Blet voor Studio Elixir - "Birdy" uit de AB collectie

768. Aardewerk, plateelvazen, Zuid-Holland Gouda, jaren 20

Aardewerk, Vazen, Zuid-Holland, Gouda, jaren 20

889. Radio in houten kast, Amsterdamse school, jaren 20

Radio in houten kast, Amsterdamse school, jaren 20

894. Houten kapstok, Amsterdamse school, jaren 20

Houten kapstok, Amsterdamse school, jaren 20

896. Kunststof/metaal, vintage staande lamp. 20e eeuw.

Kunststof/metaal, vintage staande lamp. 20e eeuw. In hoogte verstelbaar.

900. Divers lot plastic

Opbergsystemen en vaas met bloemen.

9725 CT Groningen