Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

830. Aquarel, scheepswerven van Arie Galis , 1937.

Aquarel, van Arie Galis, scheepswerven Winschoterdiep Groningen. Gesigneerd Arie Galis Groningen '37.

849. Keramiek, vaas ontwerp van W.C. Brouwer.

Keramiek, vaas ontwerp van W.C. Brouwer met donkerblauwe glazuur aan de hals met uitlopende druppels. Onderzijde gemerkt.

860. Tincraquele glazen schaal ontwerp van WJ Rozendaal voor Kristalunie Maastricht, ca 1930.

Tincraquele glazen schaal ontwerp van WJ Rozendaal voor Kristalunie Maastricht, ca 1930.

853. Metaal/kunststof bril van het merk Cartier.

Metaal/kunststof bril van het merk Cartier.

858. Keramiek, tegel uitgevoerd door Terraco Beesel.

Gres tegel met afbeelding van heilig in hoog relief Sint Jozefzorg. Uitvoering Terraco de Draak beesel.

851. Een lot van 11 x horloges van het merk Swatch.

Een lot van 11 x horloges van het merk Swatch.

915. Metalen tuinset, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel.

856. Koper, design lamp.

Design lamp gemaakt van koperen leidingen.

622. Keramische kom Henny Radijs, 1969

Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

682. Porselein, design vaas. 2e helft 20e eeuw.

Porselein, design vaas. 2e helft 20e eeuw. Uitgevoerd als 3 vazen aan elkaar.

657. Twee flessenhouders van stof, gemerkt MK.

Twee flessenhouders van stof, gemerkt MK. ( Michael Kors?)

903. Kunststof designstoelen Joe Colombo,Universal stoel 4867 Kartell 1965

Kunststof designstoelen Joe Colombo,Universal stoel 4867 Kartell 1965

643. Metalen hanglamp jaren 70

Metalen hanglamp jaren 70

635. Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, Zuid-Holland, Gouda

Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

703. Glasvaas en dekselpot, waarschijnlijk Bohemen, 20e eeuw

Glasvaas en dekselpot, waarschijnlijk Bohemen, 20e eeuw

754. Diverse dames hoofddeksels wo. Marida, tweede helft 20e eeuw

Diverse dames hoofddeksels tweede helft 20e eeuw 6 stuks

616. Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

729. Groot massief houten bureau, jaren 70

Groot massief houten bureau, jaren 70

780. Poncho met kunstbont, eind 20e eeuw

Poncho met kunstbont, eind 20e eeuw

831. Vier barkrukken, Dirk van Sliedrecht voor Rohe, jaren 60

Vier barkrukken, Dirk van Sliedrecht voor Rohe, jaren 60

895. Metalen buisframe stoelen, omgeving Gispen, Holland, eerste helft 20e eeuw

Metalen buisframe stoelen, omgeving Gispen, Holland eerste helft 20e eeuw
Bijgevoegd een bureaustoel.

808. Aardewerk vaas, schaal en bord, midden 20e eeuw

Aardewerk vaas, schaal en bord, midden 20e eeuw

883. Aardewerk, 2 vazen waarvan 1 x Dümler & Breiden. midden 20e eeuw.

Dümler & Breiden werd in 1883 in Höhr opgericht door Peter Dümler en zijn zwager Albert Breiden

868. Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1988

Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1988

909. Hout fineer opbergkast, midden 20e eeuw

Hout fineer opbergkast, midden 20e eeuw

9725 CT Groningen