Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

846. Zilver, een design kandelaar gemerkt juwelier: Brugsma Groningen.

Zilver, een design kandelaar gemerkt juwelier: Brugsma Groningen. UItgevoerd door de Duitse firma Kern. Gemerkt 835 ( 835/1000 zilver) kroon en halve maan. + ZII ( Nederlands keurmerk voor 2e gehalte zilver) en Juweliersnaam: Brugsma.

602. Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

609. Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918

Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918 schilder W.J. van Maaren

608. Val st. Lambert vaas, persglas Leerdam en een Presse papier, 20e eeuw

Val st. Lambert vaas, persglas leerdam en een Presse papier, 20e eeuw. Vaas met originele sticker

613. Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

852. (Design) H. Th. Wijdeveld (red.); R. N. Roland Holst (bandontwerp) - Wendingen Maskernummer

H. Th. Wijdeveld (red.) - Wendingen, Maskernummer. Jaargang 3, no. 6/7 (1920). Litho omslag naar ontwerp van R. N. Roland Holst. Amsterdam: de Hooge Brug, 1920. Hardcover, Japanse binding, gebonden met touw (luxe uitgave). Van dit nummer werden ca. 250 luxe exemplaren gedrukt, waarvan een deel werd uitgegeven als hardcover. Met ca. 90 illustraties van dans- en theatermaskers. 24pp. Afm. 32x32 cm.

791. Jas van kunstbont, Basco USA

Jas van kunstbont, Basco USA, tweede helft 20e eeuw. 65% viscose en 35% coton.

798. Posters, Gruner Dewag-Berlin

Vijf posters, Gruner Dewag-Berlin, Druckerei Franz Maecker, ca. 1970.

705. Metalen staande design lamp met spot, midden 20e eeuw

Metalen staande design lamp met spot, midden 20e eeuw

908. Barmeubel, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe

Hout/fineer, barmeubel ontwerp Cees Braakman voor Pastoe. Nederland midden 20e eeuw. Uit de serie "made to measure".

614. Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

681. Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.

Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.
Vintage schemerlamp van Daum France. Gesigneerd: rechtsonder aan de voorzijde.

675. Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw.

Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw.

911. Metalen archief kast, Backfield, jaren 70 /80

Metalen archief kast, Backfield, jaren 70 /80

855. Keramiek, Plastiek "Body & Soul," bij Amerikaanse maker, Brother Jerome Cox, 1970

Keramiek, Plastiek "Body & Soul," bij Amerikaanse maker, Brother Jerome Cox, 1970

713. Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

655. Houtsnede uit het blad Wendingen, 1919 van Hildo Krop

Hildebrand Lucien (Hildo) Krop 1884-1970, was een Nederlands beeldhouwer en sierkunstenaar. Hij kreeg grote bekendheid als stadsbeeldhouwer van Amsterdam.

902. Houten wijnrek, triplex, jaren 80

Houten wijnrek, triplex, jaren 80

9725 CT Groningen