Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

900 - Divers lot plastic

Opbergsystemen en vaas met bloemen.

Verkocht voor € 10,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

901 - Kunststof bijzettafels, Volker Hundertmark for Curver, ca. 1996

Kunststof bijzettafels, Volker Hundertmark for Curver, ca. 1996

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

902 - Houten wijnrek, triplex, jaren 80

Houten wijnrek, triplex, jaren 80

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

903 - Kunststof designstoelen Joe Colombo,Universal stoel 4867 Kartell 1965

Kunststof designstoelen Joe Colombo,Universal stoel 4867 Kartell 1965

Verkocht voor € 80,00

Design € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

904 - Metaal, modern dressoir.

Metaal, modern dressoir.

Design € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

905 - Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.

Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.

Design € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

906 - Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.

Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

907 - Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw

Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw

Verkocht voor € 160,00

Design € 200 - € 400 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

908 - Hout/fineer, barmeubel ontwerp Cees Braakman voor Pastoe. Nederland midden 20e eeuw.

Hout/ fineer, barmeubel ontwerp Cees Braakman voor Pastoe. Nederland midden 20e eeuw. Uit de serie " made to measure"

Design € 300 - € 600 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

909 - Hout fineer opbergkast, midden 20e eeuw

Hout fineer opbergkast, midden 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

910 - Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845

Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845

Verkocht voor € 70,00

Design € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

911 - Metalen archief kast, Backfield, jaren 70 /80

Metalen archief kast, Backfield, jaren 70 /80

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

912 - Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw

Bekijk kavel

913 - Metalen bijzettafel, zigzag model , 21e eeuw

Gepoedercoat metalen bijzettafel. Ongemerkt. 21e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

914 - Metalen wijnrek, 21e eeuw

Metalen wijnrek, 21e eeuw

Bekijk kavel

915 - Metalen tuinset, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel.

Bekijk kavel

916 - Houten voorraadkast, 20e eeuw

Houten voorraadkast, 20e eeuw

Bekijk kavel

917 - Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw

Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw

Verkocht voor € 150,00

Bekijk kavel