Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

Kavelnummer en naam Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.
Veiling Veiling 25 sessie 2

14,5 x 19,5 cm.

Conditie Tekening in goede staat en passe partout verweerd.
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen