Veiling: Veiling 25 sessie 2 Kunst 613 - Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

613 - Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

€ 80 - € 160

Startprijs: € 40,00

Verkocht voor € 50,00

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

Tekening in goede staat en passe partout verweerd.

14,5 x 19,5 cm.

Kunst