852. (Design) H. Th. Wijdeveld (red.); R. N. Roland Holst (bandontwerp) - Wendingen Maskernummer

H. Th. Wijdeveld (red.) - Wendingen, Maskernummer. Jaargang 3, no. 6/7 (1920). Litho omslag naar ontwerp van R. N. Roland Holst. Amsterdam: de Hooge Brug, 1920. Hardcover, Japanse binding, gebonden met touw (luxe uitgave). Van dit nummer werden ca. 250 luxe exemplaren gedrukt, waarvan een deel werd uitgegeven als hardcover. Met ca. 90 illustraties van dans- en theatermaskers. 24pp. Afm. 32x32 cm.

Naam (Design) H. Th. Wijdeveld (red.); R. N. Roland Holst (bandontwerp) - Wendingen Maskernummer
Veiling Veiling 25 sessie 2

4to

Conditie Redelijk. Platten smoezelig. Rug (iets) sleets. Naam op schutblad voorin in inkt. Pagina's deels opengesneden/opengesleten in de rechtermarge. Pagina 25-30 (de advertenties) afwezig.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen