Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

891. Kunststof/ chroom, eetkamerstoel + bureaustoel. Maui van Vico Magistretti voor Kartell.

Kunststof/ chroom, eetkamerstoel + bureaustoel. Maui van Vico Magistretti voor Kartell.

892. Skai leren Fauteuil, jaren 60 / 70

Skai leren Fauteuil, jaren 60 / 70

899. Metaal en riet, design kuipstoel, jaren 60 / 70

Metaal en riet, design kuipstoel, jaren 60 / 70

887. Plastic koffieset, Erik Magnussen Stelton, Denemarken, tweede helft 20e eeuw

Plastic koffieset, Erik Magnussen Stelton, Denemarken, tweede helft 20e eeuw

672. Houten klokken, Duitsland

Houten klokken, waaronder Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw.

876. Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1990

Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1990

863. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.

619. Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

Metalen staande lamp, midden 20e eeuw

906. Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.

Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.

648. Wasknijpers

Wasknijpers ca. 100 stuks

726. Twee longdrinkglazen, Ritzenhoff, eind 20e eeuw

Longdrinkglazen, Ritzenhoff, eind 20e eeuw 2 stuks

689. Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930

Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930

803. Gips, beeld repainted door: Hans Leip. Oorspronkelijk art-deco beeld ca 1925.

Gips, beeld repainted door: Hans Leip. Oorspronkelijk art-deco beeld ca 1925.

811. Glazen vaas met optische bewerking, 21e eeuw

Glazen vaas met optische bewerking, 21e eeuw

914. Metalen wijnrek, 21e eeuw

Metalen wijnrek, 21e eeuw

828. Vloerkleed met abstract motief, 21e eeuw

Vloerkleed met abstract motief, 21e eeuw

688. Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw

Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw

917. Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw

Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw

912. Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw

785. Twee klokken, Invotis

836. Twee horloge, 1 x Villard + 1 x Danish design.

Twee horloge, 1 x Villard + 1 x Danish design.

833. Keramiek, vaas van het merk Flora, decor Liane. Midden 20e eeuw.

Keramiek, vaas van het merk Flora, decor Liane. Midden 20e eeuw. Groot formaat vaas.

826. Zilver, 12 x in doos Art deco "Gero" taartvorken uitgevoerd door V.Kempen & Begeer ca 1925.

Zilver, 12 x in doos Art deco "Gero" taartvorken uitgevoerd door V.Kempen & Begeer ca 1925.

841. Cameo glas, Art deco vaas uitgevoerd door Charles Schneider.

Cameo glas, Art deco vaas uitgevoerd door Charles Schneider met gestileerd floraal decor. Gesigneerd op de voet Charder(=Schneider).

842. Metaal, "Bauhaus" bureaulamp uitgevoerd door Kaiser Idell, 1e helft 20e eeuw.

Metaal, "Bauhaus" bureaulamp uitgevoerd door Kaiser Idell, 1e helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen