Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
891. Kunststof/ chroom, eetkamerstoel + bureaustoel. Maui van Vico Magistretti voor Kartell.
Kunststof/ chroom, eetkamerstoel + bureaustoel. Maui van Vico Magistretti voor Kartell.
892. Skai leren Fauteuil, jaren 60 / 70
Skai leren Fauteuil, jaren 60 / 70
899. Metaal en riet, design kuipstoel, jaren 60 / 70
Metaal en riet, design kuipstoel, jaren 60 / 70
887. Plastic koffieset, Erik Magnussen Stelton, Denemarken, tweede helft 20e eeuw
Plastic koffieset, Erik Magnussen Stelton, Denemarken, tweede helft 20e eeuw
672. Houten klokken, Duitsland
Houten klokken, waaronder Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw.
876. Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1990
Aquarel, gesigneerd Marion Baars, gedateerd 1990
863. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.
619. Metalen staande lamp, midden 20e eeuw
Metalen staande lamp, midden 20e eeuw
906. Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.
Metaal/chroom, staande kapstok. midden 20e eeuw.
726. Twee longdrinkglazen, Ritzenhoff, eind 20e eeuw
Longdrinkglazen, Ritzenhoff, eind 20e eeuw 2 stuks
689. Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930
Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930
803. Gips, beeld repainted door: Hans Leip. Oorspronkelijk art-deco beeld ca 1925.
Gips, beeld repainted door: Hans Leip. Oorspronkelijk art-deco beeld ca 1925.
811. Glazen vaas met optische bewerking, 21e eeuw
Glazen vaas met optische bewerking, 21e eeuw
828. Vloerkleed met abstract motief, 21e eeuw
Vloerkleed met abstract motief, 21e eeuw
688. Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw
Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw
917. Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw
Dressoir Cappellini, Italiaans design, 21e eeuw
912. Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuw
Gepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw
836. Twee horloge, 1 x Villard + 1 x Danish design.
Twee horloge, 1 x Villard + 1 x Danish design.
833. Keramiek, vaas van het merk Flora, decor Liane. Midden 20e eeuw.
Keramiek, vaas van het merk Flora, decor Liane. Midden 20e eeuw. Groot formaat vaas.
826. Zilver, 12 x in doos Art deco "Gero" taartvorken uitgevoerd door V.Kempen & Begeer ca 1925.
Zilver, 12 x in doos Art deco "Gero" taartvorken uitgevoerd door V.Kempen & Begeer ca 1925.
841. Cameo glas, Art deco vaas uitgevoerd door Charles Schneider.
Cameo glas, Art deco vaas uitgevoerd door Charles Schneider met gestileerd floraal decor. Gesigneerd op de voet Charder(=Schneider).
842. Metaal, "Bauhaus" bureaulamp uitgevoerd door Kaiser Idell, 1e helft 20e eeuw.
Metaal, "Bauhaus" bureaulamp uitgevoerd door Kaiser Idell, 1e helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen