Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
746. Aardewerk vazen en objecten oa. gemaakt van Chamotte klei, Duitsland, jaren 70
Aardewerk vazen en objecten oa. gemaakt van Chamotte klei, Duitsland, jaren 70
741. Wandlampen, Ernst Palme Westheim, Germany, ca. 1975
Wandlampen, Ernst Palme Westheim, Germany, ca. 1975,
5 stuks
790. Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw
Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw
758. Poncho Apriori, eind 20e eeuw
Poncho Apriori, eind 20e eeuw
743. Aardewerk fruittesten, een met onderschotel, Friesland / Holland, begin 20e eeuw
Aardewerk fruittesten, een met onderschotel, Friesland / Holland, begin 20e eeuw
773. Aardewerk, twee wandborden Zuid Holland Gouda, Decor Rhodian, ca. 1920
Aardewerk, twee wandborden Zuid Holland Gouda, Decor Rhodian, ca. 1920
820. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hamida ten Kate
Fleur (Hamida) ten Kate volgde op de opleiding aan de academie voor Beeldende kunsten in Tilburg. Zij exposeerde o.a. in de Oosterpoort in Groningen.
837. Glazen vaas, Delta, Mart van Schijndel, 1983
Glazen vaas, Delta, Mart van Schijndel, 1983
834. Hout / stoffen Vintage stoel met armleuningen, vermoedelijk Scandinavisch, midden 20e eeuw.
Hout / stoffen Vintage stoel met armleuningen, vermoedelijk Scandinavisch, midden 20e eeuw.
838. Houten vrachtauto van ADO ontwerp: Ko Verzuu + 1 andere. Nederland 1932.
Houten vrachtauto van ADO ontwerp: Ko Verzuu + 1 andere. Nederland 1932.
ADO: Arbeid door onvolwaardigen. Dit model auto staat in de catalogus blz. 2 ( adospeelgoed.eu) van 1932. ( zie foto's)
730. Gouache, ingelijst
Gouache, Ingelijst (achter glas) .
Gesigneerd: l.o.
642. Lithografie, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw
Litho, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd
676. Divers lot design o.a. Kochsysteme en Koziol
Theepot, verlengsnoer, messen, onderzetters en fruitmand.
893. Schilderij, gesigneerd Ruven Levav '89.
Schilderij, gesigneerd Ruven Levav '89.
677. Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.
Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.
861. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.
854. Wollen vloerkleden, Woolmark, 21e eeuw
Wollen vloerkleden, Woolmark, 21e eeuw
710. Metalen design bureaulamp, mogelijk Lival finland, midden 20e eeuw.
Metalen design bureaulamp, midden 20e eeuw.
De lamp kan door de scharnierpunten in diverse standen worden gezet,
700. Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw
Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw
759. Staande spot, Present time, China, 21e eeuw
Naar jaren 7-0 voorbeeld
Staande spot, Present time, China, 21e eeuw
727. Aardewerk, Handgemaakt geglazuurd theeservies, verm. Holland, ca. 1960
Aardewerk, Handgemaakt geglazuurd theeservies, verm. Holland, ca. 1960
706. Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925
Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925
775. Glas, vrij geblazen schalen met handvat, België / Frankrijk, ca. 1970
Glas, vrij geblazen schalen met handvat, België / Frankrijk, ca. 1970
772. Aardewerk vaas, Zuid Holland Gouda, schilder W.L. Boegheim, ca. 1935
766. Rijnwijn glazen servies A glad, K.P.C. de Bazel, Leerdam, 1917
Rijnwijn glazen servies A glad, K.P.C. de Bazel, Leerdam, 1917, 7 stuks
9725 CT Groningen