Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

724. Aardewerk, Rookstel en kaarsenstandaard, Zuid Holland Gouda, ca. 1920

Aardewerk, Rookstel en kaarsenstandaard, Zuid Holland Gouda, ca. 1920

707. Kunststof, space age design kruk in de stijl van Moroso. 2e helft 20 eeuw.

Kunststof, space age design kruk in de stijl van ( Oblio) Moroso. 2e helft 20 eeuw.

739. Dessert kommen Gallo Glas Zweden, jaren 60

Dessert kommen Gallo Glas Zweden, jaren 60

734. Gouache op papier, ingelijst, eind 20e eeuw C. Clairfays

Gouache op papier, ingelijst, eind 20e eeuw C. Clairfays niet gesigneerd

731. Houten meubel met zwart wit televisie en radio, Philips type: 21CX 172 A/04

Houten meubel met zwart wit televisie en radio, Philips type: 21CX 172 A/04

769. Aardewerk vaasjes wo. Mobach, steenuil Rijswijk, Holland, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk vaasjes wo. Mobach, steenuil Rijswijk, Holland, tweede helft 20e eeuw, 7 stuks

735. Metaal /kunststof bureaulamp, Ledu Zweden ca. 1990.

Metaal /kunststof bureaulamp, Ledu Zweden ca. 1990.
Strak vormgegeven architecten- bureaulamp. De lamp kan op vele manieren worden ingesteld.

737. Leren masker uit Venetië, gesigneerd, eind 20e eeuw

Leren masker uit Venetië, gesigneerd, eind 20e eeuw

728. Formica plantentafel met vier niveau's, Holland, jaren 50

Formica plantentafel met vier niveau's, Holland, jaren 50

784. Dames tassen, diverse materialen w.o. Frances Cobiasia, eind 20e eeuw

Dames tassen, diverse materialen w.o. Frances Cobiasia, eind 20e eeuw Een tas met slangenleer, andere met leer.

742. Repainted beeld door Hans Leip, kunstenaar uit Groningen.

Repainted beeld door Hans Leip, kunstenaar uit Groningen.

779. Shirt Angie met Glitter, 21e eeuw

Shirt Angie met Glitter, 21e eeuw

807. Kunstbont Stola, Foulard Femme, Frankrijk, eind 20e eeuw

Kunstbont Stola, Foulard Femme, Frankrijk, eind 20e eeuw

782. Lederen jas, Turkis Tukku Finland, eind 20e eeuw

Lederen jas, Turkis Tukku Finland, eind 20e eeuw

801. Women’s wool/cashmere poncho, in lipstick rood, Peter James, UK, 21e eeuw

Women’s wool/cashmere poncho, in lipstick rood, Peter James, UK, 21e eeuw

786. Linosnede, Frits Casperie, Kijk op Hoge der A in Groningen, ca. 1958

Linosnede, Frits Casperie, Kijk op Hoge der A in Groningen, ca. 1958

778. Etsen, Johan Dijkstra, Groninger Ploeg wo. Oostum, eerste helft 20e eeuw

Etsen, Johan Dijkstra, Groninger Ploeg wo. Oostum, eerste helft 20e eeuw

762. Terracotta rouwservies gemerkt B&G, Duitsland, eind 19e eeuw

Terracotta rouwservies gemerkt B&G, Duitsland, eind 19e eeuw

797. Schilderij, olieverf op paneel, Jacob. E. Paans, Haagse school, ca. 1900

Schilderij, olieverf op paneel, Jacob. E. Paans, Haagse school, ca. 1900

Jacob E. Paans (1876-1972).

793. Glazen vaas, Ontwerp Andries Copier, Tincraquele collectie Sonoor, ca. 1950

Glazen vaas, Ontwerp Andries Copier, Tincraquele collectie Sonoor, ca. 1950

750. Aardewerk, diverse vazen wo. Adco en Rimac, jaren 50 / 60

Aardewerk, diverse vazen wo. Adco en Rimac, jaren 50 / 60

805. Rookglazen vaas, Doyen België, jaren 30

Rookglazen vaas, Doyen België, jaren 30

714. Metaal, Space age open wandmeubel. 20e eeuw.

Metaal, Space age open wandmeubel. 20e eeuw.

738. Metaal, Space age tv-meubel met chroom voet. 20e eeuw.

Metaal, Space age tv-meubel met chroom voet. 20e eeuw.

765. Lithografie, portret van donkere vrouw, gesigneerd Aart van Dobbenburgh

Lithografie 1971. Aart van Dobbenburgh (1899-1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus bekend door zijn lithografieën van bloemen, portretten en landschappen. In 1971 maakte hij deze litho op geschept papier en met potlood rechts onder gesigneerd. Het werk is sinds 1971 in bezit van de familie geweest in de originele lijst achter glas.

9725 CT Groningen