Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

675 - Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw.

Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

676 - Divers lot design o.a. Kochsysteme en Koziol

Theepot, verlengsnoer, messen, onderzetters en fruitmand.

Design € 30 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

677 - Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.

Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Design € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

678 - Glazen jaarbeker, 7-kantig geslepen met 70 facetten aan de bovenzijde, ontwerp H.P.Berlage 1926, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Glazen jaarbeker, 7-kantig geslepen met 70 facetten aan de bovenzijde, ontwerp H.P.Berlage 1926, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Verkocht voor € 300,00

Kunst € 600 - € 1000 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

679 - Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.

Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

680 - Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Gouache met een abstract stilleven, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

681 - Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.

Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw. Vintage schemerlamp van Daum France. Gesigneerd: rechtsonder aan de voorzijde.

Verkocht voor € 50,00

Design € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

682 - Porselein, design vaas. 2e helft 20e eeuw.

Porselein, design vaas. 2e helft 20e eeuw. Uitgevoerd als 3 vazen aan elkaar.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

683 - Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw.

Verzilverd, lot divers( 41 x) bestek puntfilet van Gero. Nederland midden 20e eeuw. Bestaande uit: Vleesmes-en vork, slacouvert, theezeef, messenslijper, 12 gebakvorken, kaasschaaf, 4 soeplepels, 4 messen, 5 vorken, 4 dessertlepels, 4 messen en 2 vorken.

Verkocht voor € 40,00

Design € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

684 - Vijf keer divers kunstglas, Boheems en Scandinavisch

Glazen schaal, gekleurde vaas met groen / oranje banen en citroen geel vaasje met ''stekels'', Boheems glas midden 20e eeuw. Grijs / groene vaas en groen bolvaasje waarschijnlijk Scandinavisch.

Verkocht voor € 30,00

Design € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

685 - Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM

Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM

Verkocht voor € 30,00

Design € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

686 - Glazen: lot van 8 stuks moderne borrelglazen. 21e eeuw.

Glazen: lot van 8 stuks moderne borrelglazen. 21e eeuw.

Design € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

687 - Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

Kunst € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

688 - Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw

Metalen, staande lamp met halogeen spot, 21e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

689 - Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930

Aardewerk vaas met abstract decor, Koninklijke Goedewagen, ca. 1930

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

690 - Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw

Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

691 - Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw

Danseres brons gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.

Verkocht voor € 90,00

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

692 - Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915.

Porselein servies delen ( 4x) In de sfeer van de Wiener secession . Duitsland/ Oostenrijk ca. 1915. Bestaande uit: Koffiepot, suikerpot, melkkan en lepelbeker. Ongemerkt.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

693 - Schilderij, stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

694 - Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw

Aardewerk vaas, Henny Radijs, midden 20e eeuw. Keramist Henny Radijs (1915-1991) volgde de opleiding keramiek aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

695 - Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.

Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

696 - Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw

Danseres brons, gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

697 - Grote glazen design vaas.

Grote glazen design vaas.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

698 - Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s

Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

699 - Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw

Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel