Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Houten stoelen, 4 stuks model fanback, scandinavië, jaren 60 / 70

Design stoelen met rotan zitting, waarschijnlijk Italië, jaren 70 / 80

Design stoelen met rotan zitting, 2e helft 20e eeuw.

Vier keer kunstglas Scandinavie, Italy, Bohemen

Vier kunstglas vazen, twee met sticker. Europese oorsprong.

Drie Kunstglas vazen België, Bohemen / Duitsland

Drie vazen uit de 20e eeuw. Een uit de jaren 30 ( optisch geblazen ) uit België, twee vazen zijn Duits / Boheems. De beide groene vazen Bohemen / Duits. Midden / tweede helft 20e eeuw

Keramiek, twee grote zuilen.

Twee grote keramiek zuilen met losse segmenten. Bekroond met een rode en gele vlam. Ontwerper onbekend.

Design pickup Philips, jaren 70

Design pickup Philips, jaren 70.

Schilderij, stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

Houten boerenkar ADO. Nederland 1953.

Zie ook foto's van de catalogus blz. 14 ( adospeelgoed.eu)
Gemerkt met metalen plaatje van ADO.

Persglazen eierdop ontwerp: K.P.C. de Bazel voor Leerdam glas. Ca. 1920.

Puzzels van o.a. Miro, Keith Haring.

Rosenthal Vaas, Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Rosenthal Vaas ontwerp: Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Twee gebrandschilderde vaasjes, Kosta boda, Monika Backstrom, tweede helft 20e eeuw

Houtsnede uit het blad Wendingen, 1919 van Hildo Krop

Hildebrand Lucien (Hildo) Krop 1884-1970, was een Nederlands beeldhouwer en sierkunstenaar. Hij kreeg grote bekendheid als stadsbeeldhouwer van Amsterdam.

Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw

Danseres brons, gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.

Art deco marmelade potje met onderschotel en ander glaswerk, 20e eeuw

Art deco marmalade jar with saucer and other glassware, 20th century

Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman voor Amha Holland, jaren 60.

Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman ( 1934-2013)voor Amha ( Ambacht Haalderen) Holland, jaren 60.

Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Steengoed Terrine, Gert de Rijk, 1988

Keramist Gert de Rijk (1945-2009), werkte als jongen bij pottenbakkerij Mobach. Volgde de avondopleiding "Monumentaal" aan de vrije academie Artibus in Utrecht. Sinds 1965 had hij een eigen atelier aan de Utrechtse Oudegracht.

Scandinavisch glaswerk Iitalla ( Alvar Aalto ) en Orrefors, jaren 80

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Houten voorraadkast, 20e eeuw

Houten voorraadkast, 20e eeuw

Acryl op doek, Kolibri gesigneerd Idilio Lopez Arnaud.

Acryl op doek, gesigneerd Idilio Lopez Arnaud Cuba. Kolibri.

Stel glazen vazen. eind 20e eeuw.

Aquarel, Anne van Borselen, 1987

Aquarel, gelijst. Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1987.

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen