Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

674. Design pickup Philips, jaren 70

Design pickup Philips, jaren 70.

693. Schilderij, stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Abeloos

748. Burberrys longline lady's trenchcoat

Burberrys longline lady's trenchcoat

839. Houten boerenkar ADO. Nederland 1953.

Houten boerenkar ADO. Nederland 1953.
Zie ook foto's van de catalogus blz. 14 ( adospeelgoed.eu)
Gemerkt met metalen plaatje van ADO.

757. Persglazen eierdop ontwerp: K.P.C. de Bazel voor Leerdam glas. Ca. 1920.

Persglazen eierdop ontwerp: K.P.C. de Bazel voor Leerdam glas. Ca. 1920.

771. Puzzels van o.a. Miro, Keith Haring.

Puzzels van o.a. Miro, Keith Haring.

624. Rosenthal Vaas, Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Rosenthal Vaas ontwerp: Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

658. Twee gebrandschilderde vaasjes, Kosta boda, Monika Backstrom, tweede helft 20e eeuw

Twee gebrandschilderde vaasjes, Kosta boda, Monika Backstrom, tweede helft 20e eeuw

696. Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuw

Danseres brons, gemaakt door Roemeense kunstenaar D.H. Chiparus. Voet zwart marmer.

640. Art deco marmelade potje met onderschotel en ander glaswerk, 20e eeuw

Art deco marmalade jar with saucer and other glassware, 20th century

618. Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman voor Amha Holland, jaren 60.

Aardewerk wandplaquette ontwerp Joop Puntman ( 1934-2013)voor Amha ( Ambacht Haalderen) Holland, jaren 60.

634. Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

641. Steengoed Terrine, Gert de Rijk, 1988

Keramist Gert de Rijk (1945-2009), werkte als jongen bij pottenbakkerij Mobach. Volgde de avondopleiding "Monumentaal" aan de vrije academie Artibus in Utrecht. Sinds 1965 had hij een eigen atelier aan de Utrechtse Oudegracht.

630. Scandinavisch glaswerk Iitalla ( Alvar Aalto ) en Orrefors, jaren 80

Scandinavisch glaswerk Iitalla ( Alvar Aalto ) en Orrefors, jaren 80

620. Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

916. Houten voorraadkast, 20e eeuw

Houten voorraadkast, 20e eeuw

623. Acryl op doek, Kolibri gesigneerd Idilio Lopez Arnaud.

Acryl op doek, gesigneerd Idilio Lopez Arnaud Cuba. Kolibri.

668. Stel glazen vazen. eind 20e eeuw.

Stel glazen vazen. eind 20e eeuw.

871. Aquarel, Anne van Borselen, 1987

Aquarel, gelijst. Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1987.

665. Glasvaas Ritzenhoff, Sieger design, ca. 1980

Glasvaas Ritzenhoff, Sieger design, ca. 1980

708. Olieverf op board, gesigneerd Ka to Tomo ko. 1991.

Olieverf op board, gesigneerd Ka to Tomo ko. 1991.
Gesigneerd aan de achterzijde ( zie foto)

690. Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw

Krijt, schilderij, Klasien Feddema, 20e eeuw

637. Hanglamp met oranje plastic kap, ca. 1970

Hanglamp met oranje plastic kap, ca. 1970

644. Houten klok met elektrisch uurwerk, asymetrische vormgeving jaren 50

Houten klok met elektrisch uurwerk, asymetrische vormgeving jaren 50

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen