Veiling: Veiling 25 sessie 2 Design 620 - Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

620 - Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

€ 40 - € 80

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 30,00

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Goede conditie, lichte beschadiging aan het rode vaasje

Max. hoogte 26 cm en max. breedte 50 cm.

Design