Veiling: Veiling 25 sessie 2
Kunst en design
795. Divers zijden sjaals o.a. Marimekko, Christian Fischbacher
Divers zijden sjaals o.a. Marimekko, Christian Fischbacher
610. Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60
Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60
612. Telefoon, Motorola Storno 940, 1989
Telefoon, Motorola Storno 940, 1989
615. Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw
Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw
638. Glazen plafondlamp, model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965
Glazen plafondlamp model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965
Het ronde grijsgroene glas met typerende vorm zorgt in combinatie met kopspiegellamp en aluminium armatuur voor een fraai licht met schaduw effect.
De plafond- wandlamp is een ontwerp van Koch & Lowy, model: Futura 57192. Gemaakt door Peill & Putzler. Voor dit model wordt ook wel de naam, Wave of Anemone gebruikt.
719. Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw
Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw
725. Metalen standaard voor waxinelichten, 21e eeuw
Metalen standaard voor waxinelichten, 21e eeuw
712. Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw
Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw
850. Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.
Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.
Uitgevoerd met gekleurd emaille.
Zie ook de foto's uit het boek over Jan Eisenloeffel.
Gemerkt aan de achterzijde: Minerva, meesterteken C.J.Begeer , Staande leeuw 1 ( zilver: 934/1000) en jaarletter B= 1911.
601. Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982
Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982
651. Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940
Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940
679. Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.
Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.
671. Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965
Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965
698. Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s
Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s
699. Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw
Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw
695. Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.
Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.
701. Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000.
Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000. Bestaande uit: Beschuitblik, 15 ontbijtborden, 6 eierdoppen en 31 koppen. Gemerkt aan onderzijde ( zie foto's)
783. Aardewerk vazen plateelbakkerij Schoonhoven Holland decor Nova, ca. 1920
Aardewerk vazen plateelbakkerij Schoonhoven Holland decor Nova, ca. 1920
796. Zwarte jurk, Koker Amsterdam, eind 20e eeuw
Zwarte jurk, Koker Amsterdam, eind 20e eeuw, maat 42
877. Houten stoelen, 4 stuks model fanback, scandinavië, jaren 60 / 70
Houten stoelen, 4 stuks model fanback, scandinavië, jaren 60 / 70
670. Design stoelen met rotan zitting, waarschijnlijk Italië, jaren 70 / 80
Design stoelen met rotan zitting, 2e helft 20e eeuw.
666. Vier keer kunstglas Scandinavie, Italy, Bohemen
Vier kunstglas vazen, twee met sticker. Europese oorsprong.
662. Drie Kunstglas vazen België, Bohemen / Duitsland
Drie vazen uit de 20e eeuw. Een uit de jaren 30 ( optisch geblazen ) uit België, twee vazen zijn Duits / Boheems. De beide groene vazen Bohemen / Duits. Midden / tweede helft 20e eeuw
636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018
9725 CT Groningen