Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

Catalogus downloaden

650 - Grafische druk, gesigneerd Berdy Leenders. 1991.

Grafische druk, gesigneerd Berdy Leenders. 1991.

Verkocht voor € 20,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

651 - Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940

Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940

Verkocht voor € 150,00

Design € 300 - € 500 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

652 - Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw

Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw

Verkocht voor € 10,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

653 - Aquarel poes, gesigneerd Ingrid Bartels

Aquarel poes, gesigneerd Ingrid Bartels

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

654 - Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.

Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw. Teak hout met rugleuningen+ hoofdsteun.

Verkocht voor € 60,00

Design € 120 - € 240 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

655 - Houtsnede uit het blad Wendingen, 1919 van Hildo Krop

Hildebrand Lucien (Hildo) Krop 1884-1970, was een Nederlands beeldhouwer en sierkunstenaar. Hij kreeg grote bekendheid als stadsbeeldhouwer van Amsterdam.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

656 - Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw

Aardewerk miniatuurhuisjes Prinsengracht, Royal Goedewaagen, eind 20 eeuw

Verkocht voor € 20,00

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

657 - Twee flessenhouders van stof, gemerkt MK.

Twee flessenhouders van stof, gemerkt MK. ( Michael Kors?)

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

658 - Twee gebrandschilderde vaasjes, Kosta boda, Monika Backstrom, tweede helft 20e eeuw

Twee gebrandschilderde vaasjes, Kosta boda, Monika Backstrom, tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

659 - Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw

Albast tegel Maria met engel, mogelijk Italië, begin 20e eeuw, zeer zwaar

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

660 - Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw.

Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw. AG, Niederurnen, Switzerland.

Verkocht voor € 1.100,00

Design € 600 - € 1000 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

661 - Zeefdruk moeder met kind ingelijst

Zeefdruk moeder met kind ingelijst, aan voorzijde voorzien van opschrift 'Altink' .

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

662 - Drie Kunstglas vazen België, Bohemen / Duitsland

Drie vazen uit de 20e eeuw. Een uit de jaren 30 ( optisch geblazen ) uit België, twee vazen zijn Duits / Boheems. De beide groene vazen Bohemen / Duits. Midden / tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Design € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

663 - Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60

Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60

Verkocht voor € 60,00

Design € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

664 - Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd

Porseleinen plaquette op paneel, onduidelijk gesigneerd

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

665 - Glasvaas Ritzenhoff, Sieger design, ca. 1980

Glasvaas Ritzenhoff, Sieger design, ca. 1980

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

666 - Vier keer kunstglas Scandinavie, Italy, Bohemen

Vier kunstglas vazen, twee met sticker. Europese oorsprong.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

667 - Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

668 - Stel glazen vazen. eind 20e eeuw.

Stel glazen vazen. eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

669 - Porseleinen bord ''Vuurvogel'' van Corneille, 21e eeuw

Porseleinen bord ''Vuurvogel'' van Corneille, 21e eeuw

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

670 - Design stoelen met rotan zitting, waarschijnlijk Italië, jaren 70 / 80

Design stoelen met rotan zitting, 2e helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

671 - Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965

Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

672 - Houten klokken, wo. Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw

Houten klokken, wo. Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw

Bekijk kavel

673 - Zeldzame Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965.

Aluminium champagne koeler van Argit voor Moët & Chandon. Frankrijk ca 1965. Zeldzaam model aluminium champagne koeler, in de jaren zestig in een gelimiteerde oplage gemaakt door producent Argit voor Moët & Chandon.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

674 - Design pickup Philips, jaren 70

Design pickup Philips, jaren 70.

Bekijk kavel