Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

(Kunst) Zeefdrukken Han Jansen

VIer jaargetijden. 38 bij 38 cm

Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60

Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Steengoed bowl pot op teakhouten dienblad en houten deksel, Noorwegen jaren 60

Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Glazen plafondlamp, model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965

Glazen plafondlamp model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965
Het ronde grijsgroene glas met typerende vorm zorgt in combinatie met kopspiegellamp en aluminium armatuur voor een fraai licht met schaduw effect.
De plafond- wandlamp is een ontwerp van Koch & Lowy, model: Futura 57192. Gemaakt door Peill & Putzler. Voor dit model wordt ook wel de naam, Wave of Anemone gebruikt.

Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw.

Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw.

Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw

Metalen standaard voor waxinelichten, 21e eeuw

Divers zijden sjaals o.a. Marimekko, Christian Fischbacher

Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw

Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.

Uitgevoerd met gekleurd emaille.
Zie ook de foto's uit het boek over Jan Eisenloeffel.
Gemerkt aan de achterzijde: Minerva, meesterteken C.J.Begeer , Staande leeuw 1 ( zilver: 934/1000) en jaarletter B= 1911.

Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940

Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.

Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965

Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s

Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw

Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.

Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000.

Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000. Bestaande uit: Beschuitblik, 15 ontbijtborden, 6 eierdoppen en 31 koppen. Gemerkt aan onderzijde ( zie foto's)

Aardewerk vazen plateelbakkerij Schoonhoven Holland decor Nova, ca. 1920

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen