850. Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.

Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.
Uitgevoerd met gekleurd emaille.
Zie ook de foto's uit het boek over Jan Eisenloeffel.
Gemerkt aan de achterzijde: Minerva, meesterteken C.J.Begeer , Staande leeuw 1 ( zilver: 934/1000) en jaarletter B= 1911.

Naam Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.
Veiling Veiling 25 sessie 2

Lengte: 16.7 cm.

Conditie Goede conditie. De emaille rand heeft aan de onderkant van de schep niet storende minuscule beschadigingen
Startbod€ 500
Verkoopprijs € 1400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen