Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

866. Aardewerk Pekinees ontwerp: Lisa Larson voor Gustavsberg. Zweden 70-er jaren.

Aardewerk Pekinees ontwerp: Lisa Larson voor Gustavsberg. Zweden 70-er jaren.
Gemerkt aan de onderzijde ( zie foto's)

857. Murano vintage glazen vaas ontwerp: Mandruzzato. Italië midden 20e eeuw

Murano vintage glazen vaas ontwerp: Alessandro Mandruzzato. Italië midden 20e eeuw.

864. Murano glazen vaas "Sommerso" toegeschreven aan Flavio Poli. Italië ca 1960.

Murano glazen vaas "Sommerso" toegeschreven aan Flavio Poli. Italië ca 1960.

875. Rimini Blue aardewerk kat, ontwerp Aldo londi voor Flavia Montelupo. Italië ca 1975.

Rimini Blue aardewerk kat, ontwerp Aldo londi voor Flavia Montelupo. Italië ca 1975.
Een prachtige kat ontworpen door Aldo Londi.
Uitgevoerd in de beroemde ‘Rimini Blu Collection ’ kleurencombinatie blauw, turquoise en grasgroen.

806. Glaswerk, diverse vaasjes en een glas Wo. Leerdam, Gerard Muller, Doyen, eerste helft 20e eeuw

Glaswerk, diverse vaasjes en een glas Wo. Leerdam, Gerard Muller, Doyen, eerste helft 20e eeuw
O.a.
Wijnglas Gerard Muller, Josephinenhütte Schreiberhau / Silezië

761. 'Icosaeder' (regelmatig 20-vlak) blik ontwerp: Escher voor Verblifa. Nederland 1963.

Een 'Icosaeder' (regelmatig 20-vlak) blik, uitgegeven ter gelegenheid van het 75-jarig jubileum van de Verblifa (N.V. De Vereenigde Blikfabrieken) , 1963.
Een zeer bekend blik met zeesterren en schelpen, zeer herkenbaar is de stijl van Maurits Cornelis Escher. Zie ook de foto in het boek over Escher.

815. Boekenrek, Tomado, Ontwerp Adriaan Dekker, 1958

Boekenrek, Tomado, Ontwerp Adriaan Dekker, 1958

763. Schilderij, olieverf op doek, Hans de Bruijn, 1996

Hans de Bruijn ( 1959 - )
Werk uit zijn Ierse periode.

1981-1986
Koninklijke Akademie van Beeldende Kunsten den Haag

Juni 1986
Cum Laude afgestudeerd: Schilderen, Tekenen, Etsen

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. de Bruijn

872. Houten "Luxe 4-deurs auto" van ADO, ontwerp: Ko Verzuu. Nederland 1932.

Houten "Luxe 4-deurs auto" van ADO, ontwerp: Ko Verzuu. Nederland 1932.
ADO: Arbeid door onvolwaardigen. Dit model auto staat in de catalogus blz. 5 ( adospeelgoed.eu) van 1932. ( zie foto's)

869. Houten "Luxe 2-deurs auto" van ADO, ontwerp: Ko Verzuu. Nederland 1932

Houten "Luxe 2-deurs auto" van ADO, ontwerp: Ko Verzuu. Nederland 1932. ADO: Arbeid door onvolwaardigen. Dit model auto staat in de catalogus blz. 4 ( adospeelgoed.eu) van 1932. ( zie foto's)

825. Schilderij, Sjer Jacobs, olieverf op doek, 21e eeuw

Schilderij, Sjer Jacobs, olieverf op doek, 21e eeuw

816. Houten schalen, ongemerkt, 20e eeuw

Houten schalen, ongemerkt, 20e eeuw

844. Zilveren serveerlepel model Blossom, ontwerp Georg Jensen. Denemarken ca. 1930.

Zilveren serveerlepel model Blossom, ontwerp Georg Jensen. Denemarken ca. 1930.
Gemerkt aan de achterzijde ( zie foto's)

611. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

823. Schilderij van beeldend kunstenaar Jan Steen uit Eenrum, 21e eeuw

Schilderij van beeldend kunstenaar Jan Steen uit Eenrum, 21e eeuw

901. Bijzettafels, ontwerp Volker Hundertmark voor Curver

Kunststof bijzettafels, ontwerp Volker Hundertmark voor Curver, circa 1996.

827. Vier oranje design stoelen, jaren 70

Vier oranje design stoelen, jaren 70

802. Plateel Danseres ontwerp: Eta Lempke voor Plazuid. Nederland, Gouda ca 1935.

Plateel Danseres ontwerp: Eta Lempke voor Plazuid. Nederland, Gouda ca 1935.

873. Metalen buisframe stoelen, waarschijnlijk Gispen, Holland, jaren 30

Metalen buisframe stoelen, waarschijnlijk Gispen, Holland, jaren 30

884. Houten stoel, zogenaamde ''Moonface'' naar antiek romeins voorbeeld, midden 20e eeuw

Houten stoel, zogenaamde ''Moonface'' naar antiek romeins voorbeeld, midden 20e eeuw

867. Metalen buisframe stoelen, oa. Bauhaus, Duitsland, jaren 30

Metalen buisframe stoelen, oa. Bauhaus, Duitsland, jaren 30

881. Houten stoelen, diverse ontwerpen, 20e eeuw

Houten stoelen, diverse ontwerpen, 20e eeuw

870. Metalen bijzettafels met rookglazen glasplaten, jaren 70 / 80

Metalen bijzettafels met rookglazen glasplaten, jaren 70 / 80

890. Glas en metaal, lamp met ijsglas plaat op ijzeren ondergrond, Duitsland of Finland , ca. 1970

Glas en metaal, lamp met ijsglas plaat op ijzeren ondergrond, Duitsland of Finland , ca. 1970

897. Hout/ glas, vintage uittrektafel. Vermoedelijk Duitsland midden 20e eeuw.

Hout/ glas, vintage uittrektafel. Vermoedelijk Duitsland midden 20e eeuw. Uitklapbaar en in hoogte verstelbaar.

9725 CT Groningen