Veiling: Veiling 25 sessie 2 Kunst 611 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

611 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

€ 40 - € 60

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 50,00

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Goed.

49 x 39 cm.

Kunst