765. Lithografie, portret van donkere vrouw, gesigneerd Aart van Dobbenburgh

Lithografie 1971. Aart van Dobbenburgh (1899-1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus bekend door zijn lithografieën van bloemen, portretten en landschappen. In 1971 maakte hij deze litho op geschept papier en met potlood rechts onder gesigneerd. Het werk is sinds 1971 in bezit van de familie geweest in de originele lijst achter glas.

Naam Lithografie, portret van donkere vrouw, gesigneerd Aart van Dobbenburgh
Veiling Veiling 25 sessie 2

46 x 62 cm.

Conditie Goed.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen