681. Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.

Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.
Vintage schemerlamp van Daum France. Gesigneerd: rechtsonder aan de voorzijde.

Naam Kristallen tafellamp model: "Snowflakes" Daum Frankrijk, midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 25 sessie 2

Hoogte 35 cm en kap breedte 26 cm.

Conditie Goede conditie met niet storende kleine barst in de overgang van kristal naar metaal. ( zie foto)
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen