704. Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Eind 20e eeuw.

Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille.
Waaronder; bord, onderzetters, schalen en glazen. Gemerkt aan onderzijde. Eind 20e eeuw.

Naam Porselein/glas, lot divers serviesgoed (24x) ontwerp Corneille. Eind 20e eeuw.
Veiling Veiling 25 sessie 2

Diameter bord 29,5 cm, onderzetters 6 stuks, schalen 8 stuks, glazen 9 stuks.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen