812. Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948

Schalen met decor Raindrop, een ingeslepen decor. Een deel gemerkt.

Naam Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948
Veiling Veiling 25 sessie 2

Een schaal 23 cm breed en 8.5 cm hoog en andere schaal 27.5 cm bij 4 cm.

Conditie In een goede staat. 1 van de schalen heeft randbeschadigingen.
Startbod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen