829. RVS dienblad van Alessi, Italië, 21e eeuw.

RVS dienblad van Alessi, Italië 21e eeuw.
Gemerkt: aan de bovenkant( stikker) en aan de achterkant.

Naam RVS dienblad van Alessi, Italië, 21e eeuw.
Veiling Veiling 25 sessie 2

57.4 x 35.5 cm ( L x Br.)

Conditie Goede conditie met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen