Veiling: Veiling 25 sessie 2 Design 603 - Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

603 - Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

€ 40 - € 70

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

Goede conditie, Kopenhagen vaas heeft een schilfer.

Vazen hoogte 30 cm, 21 cm en 16 cm.

Design