603. Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

Naam Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw
Veiling Veiling 25 sessie 2

Vazen hoogte 30 cm, 21 cm en 16 cm.

Conditie Goede conditie, Kopenhagen vaas heeft een schilfer.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen