Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

746. Aardewerk vazen en objecten oa. gemaakt van Chamotte klei, Duitsland, jaren 70

Aardewerk vazen en objecten oa. gemaakt van Chamotte klei, Duitsland, jaren 70

741. Wandlampen, Ernst Palme Westheim, Germany, ca. 1975

Wandlampen, Ernst Palme Westheim, Germany, ca. 1975,
5 stuks

790. Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw

Originele Nerts bontjas, tweede helft 20e eeuw

758. Poncho Apriori, eind 20e eeuw

Poncho Apriori, eind 20e eeuw

743. Aardewerk fruittesten, een met onderschotel, Friesland / Holland, begin 20e eeuw

Aardewerk fruittesten, een met onderschotel, Friesland / Holland, begin 20e eeuw

773. Aardewerk, twee wandborden Zuid Holland Gouda, Decor Rhodian, ca. 1920

Aardewerk, twee wandborden Zuid Holland Gouda, Decor Rhodian, ca. 1920

820. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hamida ten Kate

Fleur (Hamida) ten Kate volgde op de opleiding aan de academie voor Beeldende kunsten in Tilburg. Zij exposeerde o.a. in de Oosterpoort in Groningen.

837. Glazen vaas, Delta, Mart van Schijndel, 1983

Glazen vaas, Delta, Mart van Schijndel, 1983

834. Hout / stoffen Vintage stoel met armleuningen, vermoedelijk Scandinavisch, midden 20e eeuw.

Hout / stoffen Vintage stoel met armleuningen, vermoedelijk Scandinavisch, midden 20e eeuw.

838. Houten vrachtauto van ADO ontwerp: Ko Verzuu + 1 andere. Nederland 1932.

Houten vrachtauto van ADO ontwerp: Ko Verzuu + 1 andere. Nederland 1932.
ADO: Arbeid door onvolwaardigen. Dit model auto staat in de catalogus blz. 2 ( adospeelgoed.eu) van 1932. ( zie foto's)

730. Gouache, ingelijst

Gouache, Ingelijst (achter glas) .
Gesigneerd: l.o.

642. Lithografie, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw

Litho, dorpsgezicht Aduarderzijl, eind 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd

676. Divers lot design o.a. Kochsysteme en Koziol

Theepot, verlengsnoer, messen, onderzetters en fruitmand.

893. Schilderij, gesigneerd Ruven Levav '89.

Schilderij, gesigneerd Ruven Levav '89.

677. Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.

Kunstof/stof, twee eetkamerstoelen "space age". Midden 20e eeuw.

861. Hout, ADO poppenwagen "Sulky" ontwerp Ko Verzuu. Nederland 1953.

854. Wollen vloerkleden, Woolmark, 21e eeuw

Wollen vloerkleden, Woolmark, 21e eeuw

710. Metalen design bureaulamp, mogelijk Lival finland, midden 20e eeuw.

Metalen design bureaulamp, midden 20e eeuw.
De lamp kan door de scharnierpunten in diverse standen worden gezet,

700. Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw

Aardewerk plastiek, Raku gestookt, Greetje Bos, eind 20e eeuw

759. Staande spot, Present time, China, 21e eeuw

Naar jaren 7-0 voorbeeld

Staande spot, Present time, China, 21e eeuw

727. Aardewerk, Handgemaakt geglazuurd theeservies, verm. Holland, ca. 1960

Aardewerk, Handgemaakt geglazuurd theeservies, verm. Holland, ca. 1960

706. Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925

Aardewerk, divers lot plateel, Zuid Holland Gouda e.a. ca. 1925

775. Glas, vrij geblazen schalen met handvat, België / Frankrijk, ca. 1970

Glas, vrij geblazen schalen met handvat, België / Frankrijk, ca. 1970

766. Rijnwijn glazen servies A glad, K.P.C. de Bazel, Leerdam, 1917

Rijnwijn glazen servies A glad, K.P.C. de Bazel, Leerdam, 1917, 7 stuks

9725 CT Groningen