Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

795. Divers zijden sjaals o.a. Marimekko, Christian Fischbacher

Divers zijden sjaals o.a. Marimekko, Christian Fischbacher

610. Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

612. Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

Telefoon, Motorola Storno 940, 1989

615. Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

638. Glazen plafondlamp, model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965

Glazen plafondlamp model: Futura van Koch & Lowy voor Peill & Putzler, Duitsland ca. 1965
Het ronde grijsgroene glas met typerende vorm zorgt in combinatie met kopspiegellamp en aluminium armatuur voor een fraai licht met schaduw effect.
De plafond- wandlamp is een ontwerp van Koch & Lowy, model: Futura 57192. Gemaakt door Peill & Putzler. Voor dit model wordt ook wel de naam, Wave of Anemone gebruikt.

719. Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, groot beeld luipaard, mogelijk Ronzan, Italy, tweede helft 20e eeuw

725. Metalen standaard voor waxinelichten, 21e eeuw

Metalen standaard voor waxinelichten, 21e eeuw

712. Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw

Aardewerk dekselpot, Oost Europa, 20e eeuw

850. Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.

Zilveren Bonbonlepel ontwerp J.Eisenloeffel voor C.J.Begeer. Nederland 1911.
Uitgevoerd met gekleurd emaille.
Zie ook de foto's uit het boek over Jan Eisenloeffel.
Gemerkt aan de achterzijde: Minerva, meesterteken C.J.Begeer , Staande leeuw 1 ( zilver: 934/1000) en jaarletter B= 1911.

601. Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

651. Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940

Verchroomde Industriële lamp, Bosch, Duitsland, ca. 1940

679. Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.

Wandklok Herman Brood, eind 20e eeuw.

671. Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965

Lampenvoet , Ceramano, Hans Welling, ca. 1965

698. Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s

Staande lamp, Andrea Modica voor Lumess, 1980s

699. Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw

Goblin "Teasmade" model D25, eerste helft 20e eeuw

695. Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.

Gebogen hout ( plywood) kruk/ hocker, 20e eeuw.

701. Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000.

Lot divers (52x) serviesgoed ontwerp: Corneille. ca. 2000. Bestaande uit: Beschuitblik, 15 ontbijtborden, 6 eierdoppen en 31 koppen. Gemerkt aan onderzijde ( zie foto's)

783. Aardewerk vazen plateelbakkerij Schoonhoven Holland decor Nova, ca. 1920

Aardewerk vazen plateelbakkerij Schoonhoven Holland decor Nova, ca. 1920

796. Zwarte jurk, Koker Amsterdam, eind 20e eeuw

Zwarte jurk, Koker Amsterdam, eind 20e eeuw, maat 42

877. Houten stoelen, 4 stuks model fanback, scandinavië, jaren 60 / 70

Houten stoelen, 4 stuks model fanback, scandinavië, jaren 60 / 70

670. Design stoelen met rotan zitting, waarschijnlijk Italië, jaren 70 / 80

Design stoelen met rotan zitting, 2e helft 20e eeuw.

666. Vier keer kunstglas Scandinavie, Italy, Bohemen

Vier kunstglas vazen, twee met sticker. Europese oorsprong.

662. Drie Kunstglas vazen België, Bohemen / Duitsland

Drie vazen uit de 20e eeuw. Een uit de jaren 30 ( optisch geblazen ) uit België, twee vazen zijn Duits / Boheems. De beide groene vazen Bohemen / Duits. Midden / tweede helft 20e eeuw

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen