Veiling: Veiling 25 sessie 2

Kunst en design

905. Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.

Formica/chroom, serveerwagen met afneembaar dienblad. Midden 20e eeuw.

821. Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw

Kunststof designlamp, mogelijk Guzzini, Italy, 20e eeuw, geen merkplaatje

732. Nederlands kunstglas; Copier, Leerdam en Roozendaal, Maastricht

Vier stukken Nederlands glas ; Lathyrusvaasje van Copier, een persglazen schaal, een groen waterglas en een tincraquele schaal van Roozendaal, Maastricht

632. Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

697. Grote glazen design vaas.

Grote glazen design vaas.

736. Schilderij, geschilderd op linnen. Omgeving India.

Schilderij, geschilderd op linnen. Omgeving India.

910. Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845

Salontafel Artifort, ontwerp Kho Liang Ie, model 845

865. Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederland ca. 1920.

Aardewerk /Lusterglazuur kleine vaas van St.Lukas. Nederlands ca. 1920.
Gemerkt aan de onderkant met : 64 St. Lukas Utrecht K.

764. Glazen schaal ontwerp Michael Sieger voor Ritzenhoff.

Glazen schaal ontwerp Michael Sieger voor Ritzenhoff.

898. Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw.

Metaal/glas, decoratieve industriële lamp. 20e eeuw. Statief op wieltjes en verstelbaar.

667. Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

Wit geglazuurd beeld van een paard, ontwerp Pieter Swildens 1936-'40, uitvoering Zuid-Holland, Gouda

718. Divers lot design o.a. Alessi

Botervloot, twee fruitschalen, slacouvert, bakken, flessentrekker.

639. Servies, Herman Brood

Fragmenten van een porseleinen servies van Herman Brood bestaande uit een kop-en-schotel, twaalf mokken en zeven schotels. Eind 20e eeuw

717. Espressomachine Quickmill Senago, 21e eeuw

Quickmill espessomachine plus bijbehorende houders voor de koffie. Inhoud waterreservoir 1,8 liter. Inclusief Nederlandse handleiding. Weinig gebruikt.

660. Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw.

Loop chair Willy Guhl, Zwitserland midden 20e eeuw. AG, Niederurnen, Switzerland.

722. Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970

Keramiek, Fat lava vaas, firma Carstens, ca. 1970

744. Porselein, lot divers (17x) serviesgoed waaronder:Espresso koppen en bakjes.

Porselein, lot divers (17x) serviesgoed waaronder:Espresso koppen en bakjes.

654. Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw.

Hout/stof, 3-zitsbank van "Domino mobler Denmark" Midden 20e eeuw. Teak hout met rugleuningen+ hoofdsteun.

907. Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw

Kunststof, invisible table, Kartell designer: tokujin yoshioka, 21e eeuw

913. Metalen bijzettafel, zigzag model , 21e eeuw

Gepoedercoat metalen bijzettafel. Ongemerkt. 21e eeuw

800. (Kunst) Zeefdrukken Han Jansen

VIer jaargetijden. 38 bij 38 cm

663. Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60

Rieten fauteuil, Rohé, Noordwolde, jaren 60

652. Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw

Bamboe / houten kunstwerk, Indonesië, 21e eeuw

685. Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM

Keramiek en glas, divers lot wo. Royal Dux, Rosenthal Studio Linie en KPM

636. Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

Een Kunstof Radio, Tovoli Audio Ipal, China 2018

9725 CT Groningen