124. (Atlassen) Historisch-Geographische Atlas (ca. 1870)

z.j. Historisch-Geographische Atlas der Algemeene en Vaderlandsche Geschiedenis. Gebonden in halflinnen met titelschildje op het voorplat. 's-Gravenhage: De Erven Thierry en Mensing, z.j. [ca. 1870]. Met de 40 gelithografeerde kaarten, compleet. Oblong, 37x28,5 cm. Schaars.

Naam (Atlassen) Historisch-Geographische Atlas (ca. 1870)
Veiling Veiling 25 sessie 1

Folio (37x28,5 cm).

Conditie Redelijk. Band met sporen van slijtage, pagina's in de marge wat vlekkig en dun. Binding iets zwak.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen