Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

430. Eikenhouten console

Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw

444. Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw

Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw

456. Verzilverde "Arts & Crafts" wijnfleshouder Engeland, ca. 1900.

Verzilverde "Arts & Crafts" (wijn) fleshouder Engeland, ca. 1900.

417. Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw

Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw

468. Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw

Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw

463. Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.

Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.
Div. keurmerken waaronder P= 1874.

5. (literatuur) W. F. Hermans, Ik heb altijd gelijk

W. F. Hermans - Ik heb altijd gelijk. Amsterdam: G. A. Van Oorschot, 1951 (eerste druk). Gebonden in linnen, met stofomslag. 8vo (21x14 cm). 290pp.

441. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw

Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.

533. Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.

Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.

428. Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900

Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900

251. Storm

Serie 1 t/m 27 tekenaar D. Lawrence, tekst S. Dunn. Special tekenaar D. Lawrence, tekst V. Wernham uitgeverij Oberon. Storm kronieken van de tussentijd deel 1 tekenaar J. Kelly, tekst M. Lodewijk , uitgeverij Big Balloon. Storm De Kronieken van Roodhaar tekenaar Roy Thomas, tekst Romano Molenaar, uitgeverij Don Lawrence Collection.

72. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere

Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).

33. (Atlassen) een lot

Een lot van 3 atlassen: (1) De Bosatlas van de Geschiedenis van Nederland, in slip case (2) De Aarde vanuit de hemel en (3) The Times Atlas of the World.

520. Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e eeuw.

Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e eeuw.

58. (Naslagwerken) G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde

G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde. Groningen: J. B. Wolters, 1906/1912. 7 delen, complete set. Uniform gebonden in blauw linnen, goudopdruk op voorplat en rug. 8vo (23,6x16 cm). Ca. 550-600pp. per deel.

532. Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen

Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen.

45. (Kunst) W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963)

W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963). catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk. Litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman. Amsterdam, Stichting H. N. Werkman, 1963. Paperback, met vele fraaie afbeeldingen in kleur en zwart/wit. 218pp.

52. (Literatuur) Rattenfanger von Hameln

Julius Wolff, geillustreerd door Paul Thumann. Berlin: G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 1883. In algemeen goede conditie. + A Century of Punch (Heinemann, 1956)

260. Strips, Agent 327, 9 stuks

Deel 3 t/m 7 herdruk, deel 8 1e druk, deel 9 1e druk, deel 10 1e druk en deel 11 1e druk.

76. (Kunst) Een lot over porselein

Een divers lot boeken over porselein, waaronder C. J. A. Jorg - Porselein als handelswaar. [Totaal: 7].

262. Suske en Wiske, 9 stuks, 20e eeuw

Hollandse rode reeks deel 1A, 1e druk 1959. Hollandse rode reeks deel 6, 3e druk 1960. Hollandse rode reeks deel 7, 2e druk 1958. Hollandse reeks deel 8. Hollandse rode reeks deel 12, herdruk 1961. Hollandse rode reeks deel 13, 3e druk 1959. Hollandse reeks deel 18, 3e druk 1960. Suske en Wiske klassiek, deel 1 en 2 1993 en 1994.

15. (Literatuur) Rutger Kopland (1934-2012) - Weggaan (2002) + Handgeschreven ansichtkaart

Rutger Kopland - Weggaan. Wormerveer: ZwaanOffset BV, 2002. Softcover met flappen, cahiersteek. 27pp. Speciale bundel uitgegeven ter gelegenheid van het afscheid van Joop van Londen als voorzitter van de RVZ. (Bijzonder schaars). Hierbij een ansichtkaart met aan de voorzijde een gedicht van Kopland, verso een door hem geschreven boodschap aan de Groninger socioloog en dichter Bote de Jong (1934-2018), vermoedelijk uit 1995.

263. Divers lot strips o.a. De Smurfen, Kid Colt en Billy Turf

Divers lot strips 63 stuks. Onder andere De Smurfen, Kid Colt, Laurel & Hardy, Storm, Agent 212, BIlly Turf, German en wij en FC Knudde.

70. (Filosofie) De grote denkers der eeuwen, 11 delen

J. A. Bergmeijer e.a. (bewerking) - De Groote Denkers der Eeuwen, 11 delen. Amsterdam: Cohen Zonen, z.j. [ca. 1900]. Uniform gebonden hardcovers, linnen. Ca. 300pp per deel. 8vo (21x17 cm). [Totaal: 11]

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen