Veiling: Veiling 25 sessie 1
Boeken, strips en Lp's
444. Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw
Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw
456. Verzilverde "Arts & Crafts" wijnfleshouder Engeland, ca. 1900.
Verzilverde "Arts & Crafts" (wijn) fleshouder Engeland, ca. 1900.
417. Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw
Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw
463. Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.
Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.
Div. keurmerken waaronder P= 1874.
5. (literatuur) W. F. Hermans, Ik heb altijd gelijk
W. F. Hermans - Ik heb altijd gelijk. Amsterdam: G. A. Van Oorschot, 1951 (eerste druk). Gebonden in linnen, met stofomslag. 8vo (21x14 cm). 290pp.
441. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw
Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.
533. Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.
Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.
428. Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900
Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900
251. Storm
Serie 1 t/m 27 tekenaar D. Lawrence, tekst S. Dunn. Special tekenaar D. Lawrence, tekst V. Wernham uitgeverij Oberon. Storm kronieken van de tussentijd deel 1 tekenaar J. Kelly, tekst M. Lodewijk , uitgeverij Big Balloon. Storm De Kronieken van Roodhaar tekenaar Roy Thomas, tekst Romano Molenaar, uitgeverij Don Lawrence Collection.
72. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere
Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).
58. (Naslagwerken) G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde
G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde. Groningen: J. B. Wolters, 1906/1912. 7 delen, complete set. Uniform gebonden in blauw linnen, goudopdruk op voorplat en rug. 8vo (23,6x16 cm). Ca. 550-600pp. per deel.
532. Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen
Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen.
45. (Kunst) W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963)
W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963). catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk. Litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman. Amsterdam, Stichting H. N. Werkman, 1963. Paperback, met vele fraaie afbeeldingen in kleur en zwart/wit. 218pp.
52. (Literatuur) Rattenfanger von Hameln
Julius Wolff, geillustreerd door Paul Thumann. Berlin: G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 1883. In algemeen goede conditie. + A Century of Punch (Heinemann, 1956)
260. Stripboeken Agent 327
Stripboeken van Agent 327; deel 3 t/m 7 herdruk, deel 8 1e druk, deel 9 1e druk, deel 10 1e druk en deel 11 1e druk.
76. (Kunst) Een lot over porselein
Een divers lot boeken over porselein, waaronder C. J. A. Jorg - Porselein als handelswaar. [Totaal: 7].
127. (Theologie) een lot
Een lot boeken met betrekking tot theologie, waaronder C. van Proosdij - Zacharius Ursinus. Verklaring op den Heidelbergschen Catechismus. Kampen: G. Ph. Zalsman, 1886. [Totaal: 12].
123. (Diversen) een lot over handen
Een divers lot boeken over handen, handschriften en gebaren [totaal: 17].
399. Eikenhouten, Friese staartklok, midden 20e eeuw
Eikenhouten, Friese staartklok, midden 20e eeuw
269. Diverse strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje, Geheime Brigade
Suske en Wiske 17 stuks, Kuifje, prijscatalogus 7e editie en 30 diverse strips.
121. (Kunst) Een lot over porselein
Een lot van 11 boeken, de meeste over porselein. [Totaal 11].
112. (Kinderboeken) Sprookjes theater
Diorama in ongebruikte staat. Afm, 55x33 cm.
Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris
9725 CT Groningen