Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

(Geschiedenis) 3 werken van John Lothrop Motley over de Republiek (9 delen)

John Lothrop Motley - The United Netherlands (4 delen); The Rise of the Dutch Republic (3 delen) en Life and Death of John of Barneveld (2 delen). Uniform gebonden in halfleer. London: John Murray, 1903/1904. Ca 600pp. per deel. 3 belangrijke werken over de geschiedenis van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden.

Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw

Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw. 14 kopjes en 10 schotels.

Dekschaal, heupflacon en Japans doosje, 20e eeuw

Houten beelden, een echtpaar, waarschijnlijk Kongo, tweede helft 20e eeuw

Beeld paarden leer

Tegel tableau met vogelkooi, Delft, eind 19e / begin 20e eeuw

Houten theetafel, Afghanistan, eerste helft 20e eeuw

Kumba Karna Maskers, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

Elpees in koffer o.a. Vera Lynn, Victor Sylvester en Joe Loss

Elpees o.a. Vera Lynn, Victor Sylvester en Joe Loss

Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw

Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw.

Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw. Gesigneerd: l.o V. Baudroux.

Bronzen beeld op voet, Krishna, India, tweede helft 20e eeuw

Dames handtas van het merk Atelier, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen beeld van een mannelijke tuinier, Meissen Duitsland ca. 1900

Houten beeld van een hond, Indonesië, eind 20e eeuw

(Boekbanden) Theorie en Practyk van het Britsche Vakvereenigingswezen

Sidney Webb & Beatrice Webb; Henri Polak (vert.) - Theorie en Practyk van het Britsche Vakvereenigingswezen. Rotterdam: H. A. Wakker, z.j. [ca. 1900]. 2 delen compleet. Met fraaie Art Nouveau-banden. Totaal 844pp. 8vo (24,5x18 cm)

(Kunst) Een doos over Aziatisch keramiek

Een divers lot over Aziatisch keramiek en porselein, waaronder Ceramics crossed overseas. Jingdezhen, Imari and Delft from the collection of the Groninger Museum. [Totaal: 12].

Divers lot singles

Circa 250 stuks.

(Kunst) Een lot van 3 uitgaves over H. N. Werkman

Anneke de Vries e.a. (red.) H. N. Werkman, Leven en Werk. Zwolle: WBooks, 2015. 254pp. 4vo (32x25 cm). Fraai overzichtswerk van het oeuvre van H. N Werkman, met vele afbeeldingen in kleur. Hierbij 2 andere publicaties over Werkman: Uit Innerlijke Noodzaak Geboren (Groningen: Groninger Museum, 1995) en Netherlands Informative Art Editions: Werkman.

Haga Blikken en likeurflesje Bols ( plateelbakkerij Zenith ) met inhoud, 20e eeuw

Diverse singles

Diverse singles, o.a. psalmen en gezangen, Het Urker mannenkoor en het Nederlands christelijk vocaal kwartet, circa 60 stuks.

(Groningana) Gedenkboek van Stad en Lande

Heino Hermannus Brucherus - Gedenkboek van Stad en Lande in zig behelzende een naamlijst van de predikanten dezer provincie, sedert 1594 tot 1792 (...) nevens een bericht aangaande het christendom alhier (...) als mede ene historie van de hervormde kerk en schoolen in dit gewest. Groningen: Nicolaas Veenkamp en Zoon, 1792. Gebonden in halflinnen uitgeversband. Titelschildje op de rug. 370pp. 8vo (22x13 cm).

(Kunst) Een divers lot over keramiek

Een divers lot boeken over keramiek, waaronder Het Glazuurboek en Guide des Ceramistes en France. [Totaal 10.]

Toneelkijker, Jugendstil beker (gemerkt Orivit) en een doorsnede natuursteen, 19e en 20e eeuw

Toneelkijker, Jugendstil beker (gemerkt Orivit) en een doorsnede natuursteen

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen