Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

404. Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw

Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw. 14 kopjes en 10 schotels.

405. Dekschaal, heupflacon en Japans doosje, 20e eeuw

Dekschaal, heupflacon en Japans doosje, 20e eeuw

481. Houten beelden, een echtpaar, waarschijnlijk Kongo, tweede helft 20e eeuw

Houten beelden, een echtpaar, waarschijnlijk Kongo, tweede helft 20e eeuw

454. Beeld paarden leer

431. Tegel tableau met vogelkooi, Delft, eind 19e / begin 20e eeuw

Tegel tableau met vogelkooi, Delft, eind 19e / begin 20e eeuw

446. Houten theetafel, Afghanistan, eerste helft 20e eeuw

Houten theetafel, Afghanistan, eerste helft 20e eeuw

423. Kumba Karna Maskers, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

Kumba Karna Maskers, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

302. Elpees in koffer o.a. Vera Lynn, Victor Sylvester en Joe Loss

Elpees o.a. Vera Lynn, Victor Sylvester en Joe Loss

491. Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw

Gietijzeren icoon, oost europa, begin 20e eeuw

510. Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw.

Schilderij in vergulde lijst, 20e eeuw. Gesigneerd: l.o V. Baudroux.

536. Bronzen beeld op voet, Krishna, India, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld op voet, Krishna, India, tweede helft 20e eeuw

523. Dames handtas van het merk Atelier, tweede helft 20e eeuw

Dames handtas van het merk Atelier, tweede helft 20e eeuw

10. (Geschiedenis) H. Colijn (band C. Lebeau), Neerlands Indie

H. Colijn - Neerlands Indie. Land en Volk, Geschiedenis en Bestuur, Bedrijf en Samenleving. Amsterdam: Uitgevers-Maatschappij 'Elsevier', 1913. 2 delen, gebonden in linnen. 326 afbeeldingen in de tekst, uitvouwbare kaart achterin deel 1. Met fraai bandontwerp van de bekende Nederlandse ontwerper Chris Lebeau (1878-1945). VII, 378;
394pp. 4vo (28x23 cm).

442. Porseleinen beeld van een mannelijke tuinier, Meissen Duitsland ca. 1900

Porseleinen beeld van een mannelijke tuinier, Meissen Duitsland ca. 1900

8. (Kunst) Collection J. R. P. C. H. de Kuyper de La Haye (1911)

Collection J. R. P. C. H. Kuyper de La Haye. Catalogue des Tableaux, Aquarelles & Pastels de Rosa Bonheur (...) Jozef Israels (...) Mesdag (...) Em. Wauters, Ziem etc. composant la collection de feu M. - J. R. P. C. H. de La Haye et dont la vente aura lieu a Amsterdam, Galeries Frederik Muller & Cie. (...). Amsterdam, Frederik Muller, 1911. Gebonden in halflinnen. Catalogus bij de verkoop van de kunstwerken van meneer De Kuyper, die plaatsvond op dinsdag 30 mei 1911 om 13:15 aan de Doelenstraat 16-18 te Amsterdam. De aangeboden werken zijn in reproductie in de catalogus meegebonden. Tevens staat elk kavel in de catalogus beschreven. De voorwaarden voor de verkoop zijn naast de titelpagina afgedrukt, evenals informatie over de kijkdagen (de 4 dagen voorafgaand aan de verkoop).

502. Blikken speelgoed, opwindbaar, China, tweede helft 20e eeuw

Blikken speelgoed, opwindbaar, China, tweede helft 20e eeuw, 8 stuks

513. Houten beeld van een hond, Indonesië, eind 20e eeuw

Houten beeld van een hond, Indonesië, eind 20e eeuw

84. (Boekbanden) Theorie en Practyk van het Britsche Vakvereenigingswezen

Sidney Webb & Beatrice Webb; Henri Polak (vert.) - Theorie en Practyk van het Britsche Vakvereenigingswezen. Rotterdam: H. A. Wakker, z.j. [ca. 1900]. 2 delen compleet. Met fraaie Art Nouveau-banden. Totaal 844pp. 8vo (24,5x18 cm)

64. (Kunst) Een doos over Aziatisch keramiek

Een divers lot over Aziatisch keramiek en porselein, waaronder Ceramics crossed overseas. Jingdezhen, Imari and Delft from the collection of the Groninger Museum. [Totaal: 12].

36. (Kunst) Een lot van 3 uitgaves over H. N. Werkman

Anneke de Vries e.a. (red.) H. N. Werkman, Leven en Werk. Zwolle: WBooks, 2015. 254pp. 4vo (32x25 cm). Fraai overzichtswerk van het oeuvre van H. N Werkman, met vele afbeeldingen in kleur. Hierbij 2 andere publicaties over Werkman: Uit Innerlijke Noodzaak Geboren (Groningen: Groninger Museum, 1995) en Netherlands Informative Art Editions: Werkman.

421. Haga Blikken en likeurflesje Bols ( plateelbakkerij Zenith ) met inhoud, 20e eeuw

Haga Blikken en likeurflesje Bols ( plateelbakkerij Zenith ) met inhoud, 20e eeuw

314. Diverse singles

Diverse singles, o.a. psalmen en gezangen, Het Urker mannenkoor en het Nederlands christelijk vocaal kwartet, circa 60 stuks.

40. (Groningana) Gedenkboek van Stad en Lande

Heino Hermannus Brucherus - Gedenkboek van Stad en Lande in zig behelzende een naamlijst van de predikanten dezer provincie, sedert 1594 tot 1792 (...) nevens een bericht aangaande het christendom alhier (...) als mede ene historie van de hervormde kerk en schoolen in dit gewest. Groningen: Nicolaas Veenkamp en Zoon, 1792. Gebonden in halflinnen uitgeversband. Titelschildje op de rug. 370pp. 8vo (22x13 cm).

95. (Kunst) Een divers lot over keramiek

Een divers lot boeken over keramiek, waaronder Het Glazuurboek en Guide des Ceramistes en France. [Totaal 10.]

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen