8. (Kunst) Collection J. R. P. C. H. de Kuyper de La Haye (1911)

Collection J. R. P. C. H. Kuyper de La Haye. Catalogue des Tableaux, Aquarelles & Pastels de Rosa Bonheur (...) Jozef Israels (...) Mesdag (...) Em. Wauters, Ziem etc. composant la collection de feu M. - J. R. P. C. H. de La Haye et dont la vente aura lieu a Amsterdam, Galeries Frederik Muller & Cie. (...). Amsterdam, Frederik Muller, 1911. Gebonden in halflinnen. Catalogus bij de verkoop van de kunstwerken van meneer De Kuyper, die plaatsvond op dinsdag 30 mei 1911 om 13:15 aan de Doelenstraat 16-18 te Amsterdam. De aangeboden werken zijn in reproductie in de catalogus meegebonden. Tevens staat elk kavel in de catalogus beschreven. De voorwaarden voor de verkoop zijn naast de titelpagina afgedrukt, evenals informatie over de kijkdagen (de 4 dagen voorafgaand aan de verkoop).

Naam (Kunst) Collection J. R. P. C. H. de Kuyper de La Haye (1911)
Veiling Veiling 25 sessie 1

Groot folio (45x36 cm).

Conditie Zeer redelijk. Tekst op de band vervaagd, platten verkleurd. Binnenwerk her en der roestvlekkig. De reproducties van de kunstwerken in algemeen goede conditie. Ex librisstempel voorin.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen