Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

17. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen

Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel.

535. Hout, bewerkte antieke kist. Friesland 1898.

Hout, bewerkte antieke kist. Friesland 1898. Inscriptie aan de onderzijde: M.T.A. Boer Terwispel 14 december 1898 en Elske B.Bergsma. Deksel met bloem van hout.

28. (Literatuur) Currer Bell (pseud. Charlotte Brontë) - Villette (1e druk, 1853)

Currer Bell (pseud. Charlotte Brontë) - Villette. 3 delen, compleet. Eerste druk, Britse uitgave. London: Smith, Elder and Co., 1853. Uniform gebonden in linnen, gestempelde uitgeversband, goudopdruk op de rug. 324, (12); 319; 350pp. 8vo (ca. 20x13 cm). Inclusief de 12 pagina's advertenties achterin deel 1. Getuige een stempel naast de inhoudsopgave voorin deel 1 is dit exemplaar aangeboden aan de Burgemeester en Wethouders der Stad Amsterdam op 1 februari 1853 'ter vertaling in de Nederduitsche taal' door De Wed. L. van Hulst & Zn. [uitgevers te Amsterdam]. Handtekening van Stads Secretaris (sic) C. E. Vaillant onder het stempel. 'De Wed. L. van Hulst en Zoon' in inkt voorin deel 1. Overigens verscheen Villette uiteindelijk (hoogstwaarschijnlijk) pas in 1856 in Nederlandse vertaling, bij een andere uitgever: J. F. V. Behrns te Harlingen.

278. Strips, de jonge jaren van Blueberry, 50 stuks

De jonge jaren van Blueberry deel 7, 12 t/m 19, 25, 27, 28, 31 t/m 33 (softcover). De jonge jaren van Blueberry deel deel 1, 7, 1, 12 ,13, 15 en 18 (hardcover). Een avontuur van Blueberry deel 1 t/m 10, 14, 16, 17, 19, 21 t/m 24, 26 en 29. Marshal Blueberry deel 1 tm/ 3. Mister Blueberry deel 22 t/m 24, 27 en 28.

471. Karaf, Peill & Putzler

Glazen dikwandige karaf, Peill & Putzler, Duitsland, midden 20e eeuw.

317. Groot lot diverse elpees 98 stuks o.a. Santana, Burl Ives, Bill Haley en Michael Murphey.

Groot lot diverse elpees 98 stuks o.a. Santana, Burl Ives, Bill Haley en Michael Murphey.

430. Eikenhouten console

Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw

520. Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e eeuw.

Prenten 2 stuks landschappen, onbekend 20e eeuw.

262. Suske en Wiske, 9 stuks, 20e eeuw

Hollandse rode reeks deel 1A, 1e druk 1959. Hollandse rode reeks deel 6, 3e druk 1960. Hollandse rode reeks deel 7, 2e druk 1958. Hollandse reeks deel 8. Hollandse rode reeks deel 12, herdruk 1961. Hollandse rode reeks deel 13, 3e druk 1959. Hollandse reeks deel 18, 3e druk 1960. Suske en Wiske klassiek, deel 1 en 2 1993 en 1994.

15. (Literatuur) Rutger Kopland (1934-2012) - Weggaan (2002) + Handgeschreven ansichtkaart

Rutger Kopland - Weggaan. Wormerveer: ZwaanOffset BV, 2002. Softcover met flappen, cahiersteek. 27pp. Speciale bundel uitgegeven ter gelegenheid van het afscheid van Joop van Londen als voorzitter van de RVZ. (Bijzonder schaars). Hierbij een ansichtkaart met aan de voorzijde een gedicht van Kopland, verso een door hem geschreven boodschap aan de Groninger socioloog en dichter Bote de Jong (1934-2018), vermoedelijk uit 1995.

70. (Filosofie) De grote denkers der eeuwen, 11 delen

J. A. Bergmeijer e.a. (bewerking) - De Groote Denkers der Eeuwen, 11 delen. Amsterdam: Cohen Zonen, z.j. [ca. 1900]. Uniform gebonden hardcovers, linnen. Ca. 300pp per deel. 8vo (21x17 cm). [Totaal: 11]

53. (Kunst/boeken) Kunst en kleurboek - 1997

Met werk van o.a. Marlene Dumas, Klaas Gubbels en Co Westerik Madeleine van Lennep e.a. - Kunst en kleurboek - FKU (Federatie Kunstuitleen), ter gelegenheid van de dag van de kunstuitleen, 1997 - 52 pag. - paperback - afmeting: 32 x 23 cm - oplage: 15.000

77. (Architectuur) F. A. J. Vermeulen - Handboek tot de Geschiedenis der Nederlandsche Bouwkunst

F. A. J. Vermeulen - Handboek tot de Geschiedenis der Nederlandsche Bouwkunst. 6 delen, compleet (3 delen tekst, 3 delen platen). 's-Gravenhage: Martinus Nijhoff, 1928/1941. Uniform gebonden in blauw linnen met goudopdruk op voorplat en rug. Tekstdelen ca. 500pp. per deel; de delen met platen gemiddeld 300 pp. per deel.

550. Messing granaathulzen, 20e eeuw

Messing granaathulzen, 20e eeuw

470. Imari kaststel en een bord, 19e en 20e eeuw

Imari kaststel en een bord, 19e en 20e eeuw

469. Terracotta kopjes naar antiek voorbeeld, 20e eeuw

Terracotta kopjes naar antiek voorbeeld, 20e eeuw

467. Gebaksstel Societe Ceramique Maestricht decor Landschap

Gebaksstel Societe Ceramique Maestricht decor Landschap. Totaal 13 stuks

416. Kunstof/ metaal diner messen. 20e eeuw.

Kunstof/ metaal diner messen. 20e eeuw.

400. Bronzen boeddha China eind 20e eeuw

Bronzen boeddha China eind 20e eeuw

449. Geweven tapijt, Iran / Turkije, tweede helft 20e eeuw

Geweven tapijt, Iran / Turkije, tweede helft 20e eeuw

426. Bronzen wijwateremmer naar oud voorbeeld, 20e eeuw

Bronzen wijwateremmer naar oud voorbeeld, 20e eeuw
Transcriptie NON LIBERTATIS PRINCEPS JOANES BERVOLVS BOA 1556

466. Zilver, 3 servetringen + 3 vingerdoek ringen 19/ 20e eeuw.

Zilver, 3 servetringen + 3 vingerdoek ringen 19/ 20e eeuw.

557. Metalen figuren van muzikanten, Noord- Africa, 20e eeuw

Metalen figuren van muzikanten, Noord- Africa, 20e eeuw

41. Tijdschriften - Autokampioen

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen