Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

444. Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw

Grote messing bloempot met leeuwenkoppen, midden 20e eeuw

456. Verzilverde "Arts & Crafts" wijnfleshouder Engeland, ca. 1900.

Verzilverde "Arts & Crafts" (wijn) fleshouder Engeland, ca. 1900.

417. Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw

Bronzen boeddha met aureool, eind 20e eeuw

463. Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.

Zilveren beursbeugel , Nederland 1874.
Div. keurmerken waaronder P= 1874.

5. (literatuur) W. F. Hermans, Ik heb altijd gelijk

W. F. Hermans - Ik heb altijd gelijk. Amsterdam: G. A. Van Oorschot, 1951 (eerste druk). Gebonden in linnen, met stofomslag. 8vo (21x14 cm). 290pp.

441. Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw

Koperen en messing doofpot en stoof, 19e eeuw.

533. Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.

Metaal legering, stel bloembakken. Frankrijk 1e helft 20e eeuw.

428. Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900

Porseleinen vaas en stopfles, Duitsland, ca. 1900

251. Storm

Serie 1 t/m 27 tekenaar D. Lawrence, tekst S. Dunn. Special tekenaar D. Lawrence, tekst V. Wernham uitgeverij Oberon. Storm kronieken van de tussentijd deel 1 tekenaar J. Kelly, tekst M. Lodewijk , uitgeverij Big Balloon. Storm De Kronieken van Roodhaar tekenaar Roy Thomas, tekst Romano Molenaar, uitgeverij Don Lawrence Collection.

72. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere

Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).

58. (Naslagwerken) G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde

G. Kalff - Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde. Groningen: J. B. Wolters, 1906/1912. 7 delen, complete set. Uniform gebonden in blauw linnen, goudopdruk op voorplat en rug. 8vo (23,6x16 cm). Ca. 550-600pp. per deel.

532. Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen

Philips 995 hivi stereo centre en Svenska boxen.

45. (Kunst) W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963)

W. Sandberg (inl.); J. Martinet (bew.) - Hot Printing (1963). catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk. Litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman. Amsterdam, Stichting H. N. Werkman, 1963. Paperback, met vele fraaie afbeeldingen in kleur en zwart/wit. 218pp.

52. (Literatuur) Rattenfanger von Hameln

Julius Wolff, geillustreerd door Paul Thumann. Berlin: G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 1883. In algemeen goede conditie. + A Century of Punch (Heinemann, 1956)

260. Stripboeken Agent 327

Stripboeken van Agent 327; deel 3 t/m 7 herdruk, deel 8 1e druk, deel 9 1e druk, deel 10 1e druk en deel 11 1e druk.

76. (Kunst) Een lot over porselein

Een divers lot boeken over porselein, waaronder C. J. A. Jorg - Porselein als handelswaar. [Totaal: 7].

127. (Theologie) een lot

Een lot boeken met betrekking tot theologie, waaronder C. van Proosdij - Zacharius Ursinus. Verklaring op den Heidelbergschen Catechismus. Kampen: G. Ph. Zalsman, 1886. [Totaal: 12].

123. (Diversen) een lot over handen

Een divers lot boeken over handen, handschriften en gebaren [totaal: 17].

399. Eikenhouten, Friese staartklok, midden 20e eeuw

Eikenhouten, Friese staartklok, midden 20e eeuw

269. Diverse strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje, Geheime Brigade

Suske en Wiske 17 stuks, Kuifje, prijscatalogus 7e editie en 30 diverse strips.

121. (Kunst) Een lot over porselein

Een lot van 11 boeken, de meeste over porselein. [Totaal 11].

112. (Kinderboeken) Sprookjes theater

Diorama in ongebruikte staat. Afm, 55x33 cm.

561. (Curiosa) buste

deel van een paspop H 60 cm.

569. (Zilver) Lot

Lot diverse bestek en vingerdoekringen

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen