5. (literatuur) W. F. Hermans, Ik heb altijd gelijk

W. F. Hermans - Ik heb altijd gelijk. Amsterdam: G. A. Van Oorschot, 1951 (eerste druk). Gebonden in linnen, met stofomslag. 8vo (21x14 cm). 290pp.

Naam (literatuur) W. F. Hermans, Ik heb altijd gelijk
Veiling Veiling 25 sessie 1

8vo

Conditie Gebruiksspoortjes aan stofomslag, kleine missende stukjes papier. Rug iets scheefgelezen. Papier iets roestvlekkig, voorts goed ex.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen