Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

268. Franka deel 1 t/m 23

Franka deel 1 t/m 23 en het stripboekgeschenk van 2002.

527. Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.

Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.
Schipbreukelingen met een op de klippen gelopen schip in zwaar weer.
Onduidelijk gesigneerd.

93. (Fotografie) Souvenir de Glaris

Oblong album met op de voorzijde de tekst souvenir de Glaris. Met 12 topografische foto's

81. (Kunst) Paul Schuitema Fotomontage

Wolters Noordhoff woordenboeken. Dubbelgevouwen folder met aan de binnenzijde een fotomontage van Paul Schuitema. Wat gij bij de hand wil hebben op school, in 't gezin, op kantoor. Afm opgevouwen 11,5x16 cm.

419. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Oostermeijer

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Oostermeijer

414. Achterglas schildering van St. Joseph, vermoedelijk Kaiserswalde, 19e eeuw

Achterglas schildering van St. Joseph, vermoedelijk Kaiserswalde, 19e eeuw

574. (Antiek) Tegels

Een lot met 21 antieke tegels (beschadigingen)

578. (Curiosa) Commonwealth of Kentucky

Document ingelijst. Aan Piet Dekker Amsterdam. Afm 33x45 cm.

584. (Nederlands Indie) Dayak kris

Een Borneo dayak kris met beschilderde decoratie en gedecoreerd met tanden. L 48 cm.

18. (Literatuur) Joost van den Vondel - Maria Stuart of Gemartelde Majesteit

Joost van den Vondel - Maria Stuart of Gemartelde Majesteit. Keulen: In d' oude Druckerye, 1646. Herbonden in halflinnen, papier opnieuw afgesneden. Ongepagineerd. 8vo (18x14 cm).

587. (Zilver) Sigarenhouder

Schilpad belijmde sigarenkoker met zilveren beslag van Paleis voor de Volkksvlijt. (Besch)

590. (Kunst) Aquarel

Clown, met tekst van de dankbare Weisman juni 81. Afm 23x33 cm.

591. (Instrumenten) Banjo

(Scheurtje) Hierbij een ander snaar instrument.

599. (Curiosa) plated bestek

Een zeer uitgebreid lot.

598. (Instrumenten) Tafelharp

2 stuks in redelijke staat

593. (Speelgoed) Corgi Toys

Autotrailer met 4 modellen en een paardentrailer.

427. Paarden gemaakt van leer

Paarden gemaakt van leer

422. Natuurstenen schaakspel, mogelijk Italiaans, tweede helft 20e eeuw

Natuurstenen schaakspel tweede helft 20e eeuw, mogelijk Italië

303. Elpees in koffer, Hollandse muziek oa. Ramblers en Blue Diamonds

Elpees in koffer, Hollandse muziek oa. Ramblers en Blue Diamonds. 39 stuks

304. Elpees o.a. Duke Ellington, Frank Sinatra, Fontana, Andy Williams

Elpees o.a. Duke Ellington, Frank Sinatra, Fontana, Andy Williams

78. (Literatuur/boekbanden) Een lot, waaronder Stijn Streuvels

Een lot van 8 titels, deels gebonden in Art-Deco boekbanden. Stijn Streuvels, Zomerland (2e druk); Naoshi Tokoenaga, Straat zonder zon e.a. (Totaal 8)

306. Elpees in koffer, James Last

Elpees in koffer, James volume 2, 6 elpees

434. Rotan bijzettafel met gedecoreerd blad, midden 20e eeuw

Rotan bijzettafel met gedecoreerd blad, midden 20e eeuw

439. Messing vijzel en een tinnen klepkan, 19e en 20e eeuw

Messing vijzel en een tinnen klepkan, 19e en 20e eeuw. Klepkan met Engelmerk, waarschijnlijk Nederlands

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen