Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

465. Zilver/onedel lot diversen ( 14x) 19/20e eeuw.

Zilver/onedel lot diversen ( 14x) 19/20e eeuw. Waaronder: Miniatuur boekje in plastic houder. 5 x zilver: 2 signets, sleutel, vingerhoed en suikerlepel.

462. Tin, Lot divers tin 13 stuks waaronder 19e eeuwse kraantjespot.

Tin, Lot divers tin 13 stuks waaronder 19e eeuwse kraantjespot.

472. Zilver/onedel lot diverse munten + bestek 19/20e eeuw.

Zilver/onedel lot diverse munten + bestek 19/20e eeuw. Waaronder: 11 zilveren munten en 1 bestekdoos met 2 vleesvorken met zilveren heft ( in gebruikte conditie)

476. Stenen schaakbord met metalen stukken, 21e eeuw

Stenen schaakbord met metalen stukken, 21e eeuw

460. Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw

Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw.

479. Metalen theelepels met diverse reclame uitingen, 20e eeuw

Metalen theelepels met diverse reclame uitingen, 20e eeuw

487. Houten kamerscherm met handgeschilderde bloemen, midden 20e eeuw

Houten kamerscherm met handgeschilderde bloemen, midden 20e eeuw

307. Elpees in koffer accordeonmuziek

Elpees in koffer accordeonmuziek, 36 stuks

75. (Geschiedenis) Gedenkboek 1813 (4 delen)

G. J. W. Koolemans Beijnen - Historisch Gedenkboek der Herstelling van Neerlands Onafhankelijkheid in 1813. 4 delen (register manco). Haarlem: de Erven F. Bohn, 1912/1913. Uniform gebonden in linnen. Met uitvouwbare platen en vele afbeeldingen in zwart/wit. Ca. 500-600pp. per deel. 8vo (24,5x18 cm).

497. Groot handgeknoopt tapijt, Iran/ Turkije, 20e eeuw

Handgeknoopt tapijt, Iran/ Turkije, 20e eeuw

16. (Geschiedenis) Geillustreerde Atlas van de Bersiapkampen in Nederlands-Indie 1945-1947

Henk Beekhuis e.a. (red). Geillustreerde Atlas van de Bersiapkampen in Nederlands-Indie 1945-1947. Bedum: Uitgeverij Profiel, 2009. Hardcover, gekartonneerd. 272pp. Met vele afbeeldingen in kleur. 4to (34x25 cm).

6. (Ornithologie) Cornelius Nozemann; Christiaan Sepp - Nederlandsche Vogelen (Luxe facsimile in koffer)

Cornelius Nozemann; Christiaan Sepp - Nederlandsche Vogelen. Tielt (BE): Lannoo; Den Haag: Koninklijke Bibliotheek, 2014. Luxe facsimile uitgave van dit fraaie vogelboek, oorspronkelijk uitgegeven in 5 delen tussen 1770-1829. In de originele kartonnen bewaarkoffer. Met 250 gravures van vele verschillende vogels in facsimile, in kleur. Tevens een beschrijving in facsimile per soort. Groot folio (54,5x36,5 cm) in doos 67x48 cm. 816pp. Schaars.

14. (Geschiedenis) Geillustreerde Atlas van de Japanse Kampen in Nederlands-Indie 1942-1945

J. van Dulm, W. J. Krijgsveld e.a. - Geillustreerde atlas van de Japanse kampen in Nederlands-Indie. 2 delen compleet. Purmerend: Asia Maior, 2001/2002. Hardcovers, gekartonneerd. 4vo (34x25 cm). 224; 192pp.

408. Bijzettafel

Hout/Gefineerd bloemtafel.Frankrijk midden 1e helft 20e eeuw.

19. (Atlassen) Andrees Allgemeiner Handatlas (1899)

A. Scobel (uitg). - Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 137 Nebenkarten (...) Vierte, vollig neubearbeitete und vermehrte Auflage. Bielefeld, Leipzig: Velhagen & Klasing, 1899. Gebonden in halfleer met gekartonneerde, gestempelde platten en 5 ribben op de rug. Goudopdruk op rug en voorplat. Folio (45x31 cm). 186pp. kaarten, daarbij 179pp. index.

3. (Kunst) Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten XIX. Band

N/A - Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten nach Gemalden und Skulpturen (...) XIX. Band. Berlin: Rich. Bong, z.j. (ca. 1900). 1 deel uit een grotere serie. Gebonden in linnen. Gestempelde platten en rug, goudopdruk. Folio (42x32 cm). Met vele fraaie ongepagineerde staalgravures, daarnaast 336pp.

451. Porseleinen poppen met hoepelrokken, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen poppen met hoepelrokken, eerste helft 20e eeuw

494. Porseleinen kom met Europese schildering, China ,18e eeuw

Porseleinen kom met Europese schildering, China ,18e eeuw

500. Lufft weerzuil,midden 20e eeuw

Lufft weerzuil,midden 20e eeuw

493. Zilver/ onedel, 2 kleine beursen 19/20e eeuw.

Zilver/ onedel, 2 kleine beursen 19/20e eeuw. 1 x kleine portemonnee onedel met erin een kleine spiegel. 1 x antieke kralenbeurs met zilveren beugel, 1818.

503. Zilver, lot diversen 19/ 20e eeuw.

Zilver, lot diversen 19/ 20e eeuw. Waaronder: lepeltjes, manchetknopen en suikertang etc.

495. Kunststof model Motorkempenaar, tweede helft 20e eeuw

Kunststof model Motorkempenaar, tweede helft 20e eeuw

1. (Kunst) E. Viollet-Le-Duc - Dictionnaire Raisonne de L' Architecture Francaise

E. Viollet-Le-Duc - Dictionnaire Raisonne de L' Architecture Francaise du XIe au XVIe Siecle. Paris: Librairies-Imprimeries Reunies, [ca. 1875]. Uniform gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Goudopdruk op de rug. Ca. 500pp. per deel. Met vele afbeeldingen in zwart/wit. 4to (25,5x17 cm). Fraaie set van dit standaardwerk.

515. Groene wijnglazen, Holland, begin 19e eeuw

Groene wijnglazen, Holland, begin 19e eeuw

526. Schuco Politie auto en blikken politie auto op batterijen, Duitsland, ca. 1960

Schuco Politie auto en blikken politie auto op batterijen, Duitsland, ca. 1960

9725 CT Groningen